Переваги та недоліки напівсухий стяжки підлоги

Переваги та недоліки напівсухий стяжки підлоги

Напівсуха стяжка підлоги - це нова універсальна технологія, що гарантує бездоганну якість робіт при мінімальній вартості.

Основними інгредієнтами сухих сумішей в цьому випадку виступають цемент, пісок і армовані волокна.

основні переваги

Стяжка проводиться з мінімальним використанням води. Завдяки цьому скорочується час висихання вирівнюючого шару, а ймовірність попадання надлишку рідини на нижній поверх до сусідів і в перекриття зводиться до нуля.

К Вашему вниманию профессиональная стяжка пола по самой выгодной и доступной цене, без накруток и перпелат.

За допомогою напівсухий стяжки можна домогтися практично ідеальної поверхні. Тому, самовиравнівающаяся стяжка підлоги поверх напівсухий стяжки, як правило, не проводиться, що значно скорочує час на ремонтні роботи.

Суха стяжка для підлоги практично не дає усадки під час висихання, а ризик появи тріщин при її використанні мінімальний.

Наявність армованих волокон в напівсухий стяжки дозволяє укладати її на поверхню не більшим за товщиною шаром, що ніяк не позначається на стійкості стяжки різним до механічних впливів, ударам і витримуванню певної навантаження. Ці показники у напівсухий стяжки в будь-якому випадку знаходяться на високому рівні.

Стяжка даного типу, завдяки своїм складом і наявності армованих волокон, не робить істотного навантаження на несучі конструкції, чого не можна сказати про традиційні сумішах з цементу і піску.

недоліки

Робоча маса стяжки має знижену плинністю, що вимагає при замішуванні розчину використання додаткового обладнання.

Вручну зробити подібну стяжку досить складно, а якість виконаної роботи буде залежати не стільки від висоти марки суміші, скільки від правильного дотримання всіх технологічних моментів. Бажання зробити розчин більш податливим і текучим за допомогою додавання в суміш надмірної кількості води грає з будівельниками злі жарти.

Готова напівсуха стяжка підлоги боїться впливу вологи. Її потрапляння на цементну поверхню, в якій через брак води процеси гідратації здійснилися в повному обсязі, спровокує подальше набухання цементу і, як наслідок, поява тріщин.

У деяких випадках напівсуха стяжка ущільнюється недостатньо, що призводить до її часткового руйнування під покриттям підлоги, або появи скрипу.

Переваги купівлі нерухомості на Кіпрі

Переваги придбання квартир в новобудовах

​Переваги і недоліки банківського кредиту

​Преимущества и недостатки полусухой стяжки пола