Переваги купівлі нерухомості на Кіпрі

Простота оформлення документів для поїздки на Кіпр - мало ким б'ється козир. Звернувшись в посольство за кілька годин можна отримати заповітний папірець - і відправлятися за квитками.

Відносна простота отримання дозволу на постійне проживання на Кіпрі (треба купити нерухомості більш ніж на € 300 тис., Що з огляду на місцеві ціни зовсім неважко) через кілька років може перерости в отримання посвідки на проживання. Так, Кіпр не такий центр цивілізації як Париж чи Лондон, але спробуйте отримати ВНЖ там ...

Близькість культур, про яку часто говорять стосовно відносин Росії і Кіпру, а також духовна спорідненість народів - критерії в загальному неоднозначні. Зрештою, далеко не всі покупці з Росії бачать в собі носіїв якоїсь особливої національної (тим більше православної) культури. Але те, що до росіян і взагалі до іноземців якщо вони не турки на острові ставиться добре - безумовний плюс.

Море. Море. І ще раз море. Сонце. Сонце. І ще раз сонце. У порівнянні з іншими європейськими курортними країнами Кіпр надає найбільш тривалі можливості для пляжного відпочинку. Деякі купаються тут мало не цілий рік, і, хоча для більшості росіян зимові місяці все-таки не здаються оптимальним часом для морських ванн в Середземному морі, островом вічної весни Кіпр називають (правда, поряд з багатьма іншими точками планети) неспроста.

Низький рівень злочинності - дай Бог, щоб Вам ніколи не довелося перевіряти, а тим більше спростовувати приємну статистику, в рази відрізняється від середньоєвропейської. На Кіпрі дійсно демократично, але спокійно.

Швидко підлаштовуючись під вимоги і побажання приїжджих, кіпріоти створюють умови для проживання з дітьми: на Кіпрі працюють російські школи і взагалі система і якість освіти дуже пристойні.

Кіпрську нерухомість не назвеш дешевою. Більшість об'єктів, пропонованих росіянам, мають шестизначний цінник в євро. Та й життя на Кіпрі дорожче, ніж у Східній Європі.

​Переваги квітів з доставкою

Переваги вибору подорожі на автобусі

Переваги сучасних підйомників

Переваги будинків з мансардою