Переваги сучасних підйомників

З необхідністю застосовувати вишки будь-яке виробництво або підприємство стикається досить часто. Хтось застосовує сучасну техніку, будь-то ножні або телескопічні (щоглові) підйомники, а хтось, навпаки, вирішує проблеми по-старому, використовуючи лісу, вишки та інше обладнання, які вже давно морально застаріло. Звичайно, багато хто звик вважати, що вартість сучасної вишки, будь то щоглові або ножні підйомники річ досить дорога, що використовувати напівзгнилі і іржаві прообрази сучасних вишок куди простіше.

К Вашему вниманию быстрое и качественное изготовление подъемников для вертикального или наклонного межуровневого перемещения грузов в специальных грузонесущих устройствах по самой выгодной и доступной цене, без переплат и накруток.

Сучасні підйомники бувають двох видів: ножиці і телескопічні (щоглові), які в свою чергу поділяються на самохідні і несамохідні підйомники. Переваги кожного з цих типів, ми спробуємо розкрити нижче.

Як знайти ту межу, коли доцільно зупинити свій вибір на самохідної техніки? Відповісти на це питання нескладно - вибір залежить, перш за все, від інтенсивності експлуатації. На несамохідних вишках варто зупинити свій вибір, якщо підйомник потрібно, наприклад, для періодичної одиничної заміни згорілих ламп, а якщо ви займаєтеся проведенням ремонтних робіт або підвісом, що складається з багатьох елементів вивісок, розподілених на висоті по великій площі, то вибір потрібно зробити на користь саме самохідних вишок. У даних роботах, напевно, кожен розуміє, що використання вишки-туру настільки незручно, що безпосереднє проведення робіт буде займати набагато менше часу, ніж переустановка всієї цієї конструкції.

Ліфт або підйомник?

Давайте спочатку розберемося в призначенні ліфта. У вас склад або виробництво на другому або третьому поверсі або вам необхідно підняти невеликі вантажі з підвалу? Чому ми це все запитуємо ?! Тому що є ще одне головне питання

Скільки коштує вантажний ліфт?

Зачекайте. Давайте спочатку розберемося в призначенні ліфта. У вас склад або виробництво на другому або третьому поверсі або вам необхідно підняти невеликі вантажі з підвалу? Чому ми це все запитуємо ?! Тому що є ще одне головне питання: «Чи обов'язково перевозити людей на цьому ліфті?» Якщо необхідне перевезення тільки вантажів, то ідеальним рішенням для вас може стати вантажний підйомник. Звичайно на ньому не можна возити людей, але це дає вам ряд незаперечних переваг. По-перше, підйомник не вимагає реєстрації в котлонагляді; конструкція і система безпеки значно простіше ніж в ліфті; монтаж здійснюється протягом значно менші терміни. Всі ці фактори призводять до того, що підйомник в три, а іноді і в чотири рази дешевше ліфта. При виготовленні підйомників від компанії використовуються тільки якісних матеріали і комплектуючі. Тому наші підйомники мають необхідний запас міцності і володіють необхідною якістю для постійної експлуатації протягом більше п'ятнадцяти років. Для різних застосувань існують різні типи підйомників. Наприклад розвантажувальний пристрій для великих вантажів і ліфт малий вантажний (або сервісний ліфт) для малогабаритних вантажів. Як бачите конструкція підйомника залежить від вантажу, який планується перевозити, і від параметрів будівлі, в якому він буде розташовуватися. Очевидно, що без якісного проектування не обійтися. Тому схема роботи виглядає наступним чином:

фахівці отримують вхідну інформацію;

виконується попереднє проектування;

розраховується вартість робіт;

отримавши повну інформацію, ви приймаєте рішення зробити замовлення.

У ногу з запитами замовників

Переваги послуг дизайнера

Нова Мода на Дахи Будинків

Види дахів приватних будинків

​Переваги купонів на знижку