Переваги будинків з мансардою

З кожним роком все збільшується кількість наших клієнтів вибирають проекти будинків з мансардою. Даний тип даху дозволяє збільшити корисну площу будинку. Таке рішення дозволяє заощадити і на стінових матеріалах, адже стіни мансарди одночасно є і дахом будинку .

Багато в чому проект котеджу з мансардою нагадує схожі варіанти з горищними приміщеннями. Різниця полягає в призначенні цих внутрішньобудинкових просторів - горище відноситься до нежитлових приміщень і використовується для зберігання речей або розміщення інженерних комунікацій і обладнання; мансарда ж упорядкована, і відноситься до житлових приміщень.

Типовий проект сучасного будинку з мансардою відрізняється раціональністю використання кожного кубічного сантиметра простору, тому навіть місця зіткнення покрівлі з перекриттям, які раніше вважалися «мертвою зоною», тепер застосовуються для зберігання речей, установки стелажів та інших предметів меблів відповідної форми.

інтер'єр

Оформлення інтер'єру мансарди має безмежну кількість варіацій, завдяки:

  • незвичайної геометрії інтер'єру,
  • різноманітності форм віконних прорізів,
  • використання в якості елементів декору балок кроквяної конструкції.

Обсяг мансарди в проекті котеджу безпосередньо залежить від кута нахилу даху - чим вона положе, тим менше містким і зручним для експлуатації виходить мансардний поверх. Відповідно, від геометрії даху залежить і використання мансардного поверху - серед найбільш популярних рішень виділяються: дитячі кімнати, спальні, студії та робочі кабінети.

Які проекти будинків з мансардою є в нашому каталозі?

проект будинку з мансардним дахом

Наші архітектори (АБ «Проект плюс») розробили для вас більше тисячі варіантів готових проектів будинків з мансардою, які відрізняються:

  • розмірами - довжиною, шириною і площею;
  • стінових матеріалом (цегла, дерево, каркас, газобетон, комбінації різних матеріалів);
  • архітектурним стилем;
  • декоративним зовнішнім фасадом;
  • поверховістю.

У багатьох проектах також присутні гаражі, веранди, тераси, і інші елементи, за наявністю або відсутністю яких можна здійснювати пошук і фільтрацію.

Проекти Дахів з Мансардою

Переваги життя на Кіпрі

Переваги послуг дизайнера

​Переваги квітів з доставкою

​Переваги купонів на знижку