Переваги життя на Кіпрі

Простота оформлення документів для поїздки на Кіпр - мало ким б'ється козир. Звернувшись в посольство за кілька годин можна отримати заповітний папірець - і відправлятися за квитками.

Відносна простота отримання дозволу на постійне проживання на Кіпрі (треба купити нерухомості більш ніж на € 300 тис., Що з огляду на місцеві ціни зовсім неважко) через кілька років може перерости в отримання посвідки на проживання. Так, Кіпр не такий центр цивілізації як Париж чи Лондон, але спробуйте отримати ВНЖ там ...

Лучшее предложение продажа недвижимости Кипр огромный выбор, быстрое получение ПМЖ через инвестиции в недвижимость по выгодной и доступной цене.

Близькість культур, про яку часто говорять стосовно відносин Росії і Кіпру, а також духовна спорідненість народів - критерії в загальному неоднозначні. Зрештою, далеко не всі покупці з Росії бачать в собі носіїв якоїсь особливої національної (тим більше православної) культури. Але те, що до росіян і взагалі до іноземців якщо вони не турки на острові ставиться добре - безумовний плюс.

Море. Море. І ще раз море. Сонце. Сонце. І ще раз сонце. У порівнянні з іншими європейськими курортними країнами Кіпр надає найбільш тривалі можливості для пляжного відпочинку. Деякі купаються тут мало не цілий рік, і, хоча для більшості росіян зимові місяці все-таки не здаються оптимальним часом для морських ванн в Середземному морі, островом вічної весни Кіпр називають (правда, поряд з багатьма іншими точками планети) неспроста.

Низький рівень злочинності - дай Бог, щоб Вам ніколи не довелося перевіряти, а тим більше спростовувати приємну статистику, в рази відрізняється від середньоєвропейської. На Кіпрі дійсно демократично, але спокійно.

Швидко підлаштовуючись під вимоги і побажання приїжджих, кіпріоти створюють умови для проживання з дітьми: на Кіпрі працюють російські школи і взагалі система і якість освіти дуже пристойні.

Кіпрську нерухомість не назвеш дешевою. Більшість об'єктів, пропонованих росіянам, мають шестизначний цінник в євро. Та й життя на Кіпрі дорожче, ніж у Східній Європі.

Игра в онлайн рулетку

Переваги послуг дизайнера

Недвижимость на Кипре

​Переваги купонів на знижку

Черновецкая область