Переваги придбання квартир в новобудовах

Переваги придбання квартир в новобудовах

На ринку нерухомості сьогодні багато самого різного житла - від елітних новобудов в історичному центрі міста до квартир в передмістях і області. У разі якщо ви вже плануєте придбання квартири або житла, покупка квартири в новобудові може стати для вас оптимальним варіантом за ціною і якістю.

Как поселиться поближе к природе в XXI веке? Новостройки в Броварах «Лесной квартал» и «Крона Парк» — причины появления положительных отзывов Вы можете узнать всю информацию и получить полезные сведения онлайн и абсолютно бесплатно.

Звичайно, комуналки коштують дешевше. Але новобудови мають масу переваг для покупки. Головні з них - великий метраж квартири, сучасне планування.

Квартири в новобудовах обладнані новими інженерними системами, відповідають останнім вимогам дизайну. І ще одне, але дуже важлива перевага. Сьогодні вартість квартири в споруджуваному будинку нижче на 12-15%, ніж аналогічне житло, що купується на вторинному ринку. При цьому житло в новобудовах краще оснащено комунікаціями. Сучасні мікрорайони відрізняються продуманою інфраструктурою, при її створенні враховуються інтереси і людей середнього віку, і молодих сімей.

У разі ж придбання квартири в споруджуваному новому будинку ще на етапі закладки фундаменту будинку економія виявиться ще більше. Виходить, що для бажаючих вкласти гроші придбання такого житла виявляється вельми вигідною інвестицією. Такі квартири забезпечують своїм власникам гарантований прибуток на найближче майбутнє. Ліквідність нерухомості не викликає сумнівів.

Наявність у володінні елітної квартири в центрі міста - це явна ознака високого добробуту, але придбання такого житла доступно не всім. Попит в місті на житло народжує постійне зростання кількості пропозицій його в новобудовах, які розташовуються по периметру міста.

Крім істотної екологічної чистоти, до переваг покупки житла на околицях в нових кварталах ставиться добре продумана інфраструктура в даних районах. Тут відразу разом зі зведенням житла будуються школи, магазини, дитячі садки, паркування. А наявність кільцевої автодороги робить ці райони зручно пов'язаними транспортом з усім містом. Також користуються попитом новобудови в області. Мегаполіс постійно потребує робочої сили, у зв'язку з цим багато хто приїжджає в центр з провінції. Як наслідок - вони потребують в недорогому житло. Тому орендний бізнес процвітає.

Щорічно збільшується кількість пропозицій на ринку квартир в містах-супутниках. Ці нові мікрорайони постійно розширюють межі мегаполісу. Великим плюсом є те, що ціни на квартири, що будуються тут ще більш привабливі для покупців. Невеликим недоліком буде суттєва віддаленість від історичного центру. Але транспортні магістралі і розвиток транспорту в цілому все більше нівелюють цей недолік. Дешеві квартири в принципі не можуть бути зовсім безпроблемно, тому варто уважно вивчити «підводні камені».

Квартири від забудовника в нових районах, оточених зеленими зонами, які мають розвинену інфраструктуру і сучасні комунікації, привабливі за вартістю - дуже вигідна пропозиція.

​Переваги і недоліки банківського кредиту

Перевага покупки вторинного житла

Фундамент для деревянного дома

Переваги будинків з мансардою