Інвестиції в нерухомість: у чому вигода

Інвестиції в нерухомість: у чому вигода?

Інвестування в нерухомість вважається одним з найнадійніших способів збільшити свій дохід, адже попит на неї завжди є. А можливостей придбати квартиру стає все більше: іпотека доступна, а ставки зменшуються. Однак експерти відзначають перенасиченість ринку. При зверненні до фахівців, щоб дізнатися, наскільки актуально зараз вкладати кошти в нерухомість.

Вы можете выбрать и купить первичную недвижимость на веб-сайт Гринвуд по самой выгодной и доступной цене и наслаждаться отличным архитектурным решением.

Цілеспрямовано інвестувати в нерухомість з метою перепродажу зараз вже не так вигідно, як було раніше. Ціни на межі застою і практично не змінюються. Звичайно, є винятки з правил. Наприклад: інформація про розвиток території в довгостроковій перспективі або споруда метро можуть викликати в подальшому значне зростання цін. Але потрібно розуміти що, якщо інформація просочилася в маси, то ринок уже зреагував і подальше подорожчання не буде таким істотним. Тому купувати таку нерухомість коштує лише в тому випадку, якщо дана інформація відома небагатьом.

Кількість таких інвестицій на ринку сьогодні мінімально. Інвестувати в нерухомість стане цікаво тоді, коли ціни почнуть впевнено рости. Впевнено рости це значить рости більше 6 місяців.

Питання тільки в тому, про яку нерухомість йдеться. І на якому етапі в неї варто інвестувати - від цього безпосередньо залежатиме ваш дохід. Якщо говорити про ринок заміської нерухомості, то тут дохід може становити від 40 до 70 відсотків за рік-півтора. Але робити треба уміючи: тут потрібен вірний підхід у виборі правильного часу для інвестиції, необхідно розуміти реалії ринку і враховувати географічне розташування ділянки, характер об'єкта, використані при будівництві матеріали, вимоги до майбутнього об'єкту. При цьому важливо знати при закупівлі: на чому можна і потрібно заощадити. А при продажу - де, як і кому продати.

У яку нерухомість ви б порадили вкладати гроші і чому?

Оптимально вкладатися в невеликі за площею квартири з оздобленням, розташовані на середніх поверхах і з хорошим видом з вікон - такі квартири найбільш ліквідні і не викличуть проблем при перепродажі.

Точно не радимо вкладатися в елітну нерухомість, даний сектор в першу чергу страждає при кризах. Менш ризикований сектор - це економ-нерухомість і комфорт-клас. Це стосується як житлової, так і комерційної нерухомості.

Назвіть головні плюси і мінуси інвестування в нерухомість?

Серед плюсів: мінімальні інвестиційні ризики і прозорість розміщення капіталу в зрозумілому активі, можливість доторкнутися до нього і керувати додатковими інвестиціями, в тому випадку, якщо це готова до експлуатації нерухомість, що приносить доходи.

Головними плюсами інвестування в нерухомість я бачу процентну ставку - вона вища, ніж відсоток по банківських вкладах, низьку вартість входу - на наших об'єктах від 1,7 млн рублів, для порівняння необхідні базові інвестиції в комерційну нерухомість сьогодні складають від 5-6 млн рублів, а також можливість залучення зовнішнього фінансування (іпотека).

Перш за все - це високий початковий капітал, навіть якщо ми говоримо про новобудову на початковому етапі будівництва, початкова вартість починається від 2,2 млн рублів. Це значна сума. Ризики зриву термінів реалізації проекту, небезпека зниження вартості об'єкта нерухомості через економічну кризу. І ще один мінус інвестування - терміни подальшої реалізації проекту. Чи не вийде швидко позбутися від активу і отримати гроші, в середньому термін експозиції ліквідного лота може скласти 3-4 місяці.

Конструкция Крыши Деревянного Дома

​Несколько красивых фрагментов кода

Історія винаходу суші та ролів

Заповідні території в Тернополі

Види дахів приватних будинків