Заповідні території в Тернополі

НАЦІОНАЛЬНІ ПАРКИ І ПРИРОДНІ ПРИРОДИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Заповідні території в Тернополі поділяються на одинадцять категорій територій і об'єктів загальнодержавного або місцевого значення. Перша категорія складається з природних заповідників, яким в рамках програми ООН «Людина і біосфера» присвоєно додаткову назву - біосферний заповідник. Станом на 2007 рік чотири природні заповідники в Україні: біосферний заповідник Асканія-Нова, Чорноморський біосферний заповідник, Дунайський біосферний заповідник, Карпатський біосферний заповідник та Ужанський національний природний парк як складова частина тристороннього Східно-Карпатського біосферного заповідника, так позначені. Крім того, в Україні є 17 національних парків і 45 регіональних ландшафтних парків. 

Самые интересные и важные события в Тернополе и области собраны на портале https://ternopolyanka.info/ru и доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Природні заповідники в Тернополі є основним напрямком природоохоронної діяльності України. Система була створена в колишньому СРСР незабаром після революції 1917 року, і до 1988 року вона охоплювала понад 150 природних заповідників, 12 з яких перебували на Україні. Національні парки в Тернополі - це великі, в основному лісові масиви, які призначені як для збереження, так і для відпочинку на природі. Двома найважливішими національними парками в Україні є Карпатський національний природний парк (1980 рік, 47,300 га) і Шацький національний природний парк (1983 рік, 32,500 га). Мисливські (мисливські) заповідники є супутньою категорією частково охоронюваних територій. Притулку дикої природи представляють собою категорію невеликих ділянок землі або водойм, призначених для захисту деяких елементів природи (зазвичай знаходяться під загрозою зникнення, видів рослин або тварин), але не весь природний комплекс (як у випадку з природними заповідниками). Найбільш поширені притулку в Тернополі для диких тварин створюються з метою захисту цінних тварин і птахів шляхом заборони полювання на 10 і більше років. Рибальські притулку створюються для захисту нерестовищ або молоді риб. Ландшафтний заказник може служити для захисту мальовничій річкової долини або озера з мальовничими берегами. Невеликі ділянки лісу, степу або водно-болотних угідь можуть бути призначені притулками диких тварин для захисту свого унікального комплексу рослин. Станом на 2007 рік в Україні налічувалося 2709 заповідників ... Дізнайтеся більше про національні парки і заповідники в Україні, відвідавши такі записи: Ландшафтний заказник може служити для захисту мальовничій річкової долини або озера з мальовничими берегами. Невеликі ділянки лісу, степу або водно-болотних угідь можуть бути призначені притулками диких тварин для захисту свого унікального комплексу рослин. Станом на 2007 рік в Україні налічувалося 2709 заповідників ... Дізнайтеся більше про національні парки і заповідники в Україні, відвідавши такі записи: Ландшафтний заказник в Тернополі може служити для захисту мальовничій річкової долини або озера з мальовничими берегами. Невеликі ділянки лісу, степу або водно-болотних угідь можуть бути призначені притулками диких тварин для захисту свого унікального комплексу рослин. Станом на 2007 рік в Україні налічувалося 2709 заповідників

Капитальный ремонт пола

Диагностика состояния кровли

Рідка Гідроізоляція Покрівлі

Заводи металочерепиці