Квартири в новобудові

При виборі квартири необхідно розглянути плюси і мінуси того чи іншого житла.

переваги новобудов

1. Можливість реалізувати свої ідеї

Один з головних плюсів придбання квартири в новобудові - це свобода вибору і дій. Власник квартири вільний розпланувати квартиру на свій розсуд і вибрати саме такий дизайн, який йому завжди хотілося.

На сколько безопасна жизнь в новостройке ЖК «Лесной квартал»: обсуждение с соседями в лифте вы можете узнать на лучшем и интересном портале бесплатно и без регистрации только самые интригующие и удивительные статьи.

2. Інноваційні технології

Квартири вторинного ринку, на жаль, не відрізняються сучасними технологіями і експлуатаційними нормами. Зате житло в новобудовах оснащено всіма необхідними зручностями. Водопровід і електромережу обов'язково будуть в порядку.

Варто також відзначити, що:

новобудови утеплюються за сучасними стандартами;

є додаткова система автономного топлення;

встановлюються тільки новітні та ефективні комунікації;

забезпечення працездатності ліфтів.

3. Безпека

Новобудови славляться своїми системами протипожежної безпеки, а також відеоспостереженням, сигналізаціями і охороною приватної власності. Це дуже важливо для комфортного життя.

4. Чистота угоди

Немає нічого хорошого в тому, що квартира має сумнівне минуле через попередніх власників. Якщо купувати житло в новобудові, то про цю проблему можна навіть не замислюватися.

Купівля квартири в житті людини - справа нечасте. До нього підходять з особливою ретельністю і педантичністю. Вибором покупця, крім різних районів, класів, планувань та іншого представлений ринок первинного і вторинного житла. Слід сказати, що придбання квартири в новобудові істотно відрізняється від покупки власності на вторинному ринку. У подібної угоди є як плюси, так і мінуси.

Позитивним гідністю покупки квартири в новобудові є її порівняно низька ціна. За подібну квартиру можна заплатити на 20-40% менше, ніж за подібну на вторинному ринку. І ціна питання безпосередньо залежить від етапу будівництва, чим раніше ви купуєте нерухомість, тим вона дешевша. Крім цього, спочатку слід вносити суму близько 10-30%, решта по частинах протягом всього будівництва, що є дуже зручно, якщо всіх необхідних грошей ви поки не маєте.

Безсумнівним достоїнством придбання квартири в новобудові є те, що ви можете домовитися із забудовником про індивідуальну плануванні, як оздоблювальні матеріали, необхідної обробці і контролювати процес будівництва.

Квартиры в новостройках

Квартири в новобудові

Дах Дерев'яного Будинку