Кухня в стилі лофт

Кухня в стилі лофт

Англійське вираз «Loft» перекладається як горище або верхній поверх. Оформлення приміщень в стилі «Loft» прийшло до нас з Америки, і набуло найбільшу популярність в середині 20 століття. Якраз в цей час безліч спорожнілих складських і горищних приміщень початок перероблятися під житлові кімнати і офіси.

ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ СТИЛЮ

Оформлення приміщення «під старовину» за допомогою сучасних матеріалів. Реставрація статі, цегляна кладка, груба штукатурка, чи не заховані комунікації - гармонійне поєднання старого і нового, це і є стиль лофт.

Вы можете заказать и купить безопасный и эффективный препарат роаккутан для сохранения здоровья по выгодной и не дорогой цене, без переплат и накруток.

Обов'язкова наявність високих стель. Велике і вільний простір ось що має асоціюватися з даним стилем.

Поділ одного великого приміщення на кілька окремих зон. Використання для цього меблів, впровадження різної кольорової гами або освітлення.

Застосування нестандартних рішень в оформленні приміщення. Використання в дизайні кімнати предметів декору, що нагадують про заводський минулому приміщення.

Присутність контрасту. Не слід штучно старіють все приміщення. Нові меблі і техніка відмінно впишеться в простір і додасть гармонійності.

ОСОБЛИВОСТІ ПРИ ОФОРМЛЕННІ КУХНІ В СТИЛІ «LOFT»

На перший погляд може здатися, що оформлення кухні в стилі «Loft» справа зовсім не витратне і не вимагає до себе особливого підходу. Однак це зовсім не так. Все повинно бути продумано до дрібниць.

Грубості в інтер'єрі домогтися, часом, буває дуже непросто. Для того щоб дістатися до цегляної кладки варто виконати велику роботу по очищенню стіни від штукатурки, або якщо цегла при будівництві не був використаний, то можна зімітувати цегляну кладку за допомогою шпалер, або відтворити таку стіну використовуючи готові матеріали або шпаклівку.

Дуже уважно варто підійти до організації освітлення кухні. Світла має бути дуже багато. У будь-якому доступному місці стоїть розмістити оригінальні світильники і світлодіодні лампочки.

Варто додати в інтер'єр старих і раритетних речей. З'єднати наявність старовинних предметів з сучасними технологіями.

Якщо приміщення кухні невелике, то краще організувати цегляну кладку тільки на одній зі стін, інші стіни в приміщенні слід оформляти з використанням інших відповідних матеріалів (декоративна штукатурка, декоративний камінь або ж залишити бетонну основу не зворушеним). Також для оформлення приміщення можна використовувати такий матеріал як стеклоблок, він буде відмінною альтернативою цегляній кладці і додасть кухні неповторний і оригінальний вигляд.

Кровля для Дома

Мансардні Дахи

Профнастил на Дах