КАНАЛІЗАЦІЙНІ НАСОСНІ СТАНЦІЇ

КАНАЛІЗАЦІЙНІ НАСОСНІ СТАНЦІЇ (КНС)

Каналізаційні насосні станції (КНС) призначені для перекачування всіх видів господарсько-побутових, зливових, промислових стічних вод продуктивністю від 1 до 20 000 м2 / год. Область застосування каналізаційних насосних станцій значна.

Одним з напрямків діяльності є виробництво каналізаційних насосних станцій та поставка каналізаційних насосних станцій (КНС). Фахівці Компанії готові запропонувати Замовникам повний спектр послуг: проектування та узгодження проектів КНС у всіх компетентних інстанціях, включаючи ГУП Водоканал, а також повний цикл виробництва, включаючи доставку готових каналізаційних насосних станцій до об'єкта монтажу. Виробничий відділ надасть кваліфіковані послуги по монтажу каналізаційних насосних станцій і зробить пусконалагоджувальні роботи.

Вы можете купить канализационные насосные станции безопасные, надежные и долговечные по самой выгоднй и доступной цене, без накруток и переплат.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:

Модульне виконання - каналізаційні насосні станції є виробом повної заводської готовності, що дозволяє контролювати і гарантувати високу якість виконання на всіх етапах виробництва.

Некоррозійний матеріал корпусу - виконаний з армованого склопластику, який має високу міцність при відносно невеликій вазі. Склопластик має унікальну властивість повної інертності до негативного впливу агресивних середовищ, що позитивно позначається на терміні служби каналізаційної насосної станції.

Автоматизація - шафа управління каналізаційної насосної станцією поставляється комплектно з системами управління роботою насосного обладнання та моніторингу. Контроль рівня стічних вод здійснюється за допомогою поплавкових датчиків. Автоматизація проводиться відповідно до режиму роботи станції, необхідним Замовнику і відповідно до умов експлуатації каналізаційної насосної станції.

Насосне обладнання - наші станції комплектуються насосним обладнанням провідних європейських і вітчизняних виробників.

Обслуговування - не потрібно постійної присутності обслуговуючого персоналу. Завдяки оснащенню індивідуальним шафою керування, робота відбувається повністю в автоматичному режимі.

Фахівці готові взяти на себе все навантаження, пов'язану з сервісним обслуговуванням каналізаційних насосних станцій.

СТИЛИ МЕЖКОМНАТНЫХ ДВЕРЕЙ

КАНАЛІЗАЦІЙНІ НАСОСНІ СТАНЦІЇ

ПЕРЕВАГИ ВАНТАЖНИХ ВИТЯГІВ

​НАВІЩО ЛЮДЯМ ПОТРІБНІ ПРИКРАСИ.