ПЕРЕВАГИ ВАНТАЖНИХ ВИТЯГІВ

Вантажне обладнання застосовується в різних областях діяльності: від магазинів до промисловості. До нас звертаються клієнти, які спеціалізуються в різних галузях. Для початку нам необхідно дізнатися, в яку сферу потрібно обладнання, щоб ми визначили тип підйомника, який найкраще підійде. Після ми виготовляємо вантажний підйомник з потрібними розмірами і характеристиками.

Вы можете выбрать и купить качественный погрузчик от производителя на https://ukrlift.net/ по самой низкой и выгодной цене.

ПЕРЕВАГИ ВАНТАЖНИХ ВИТЯГІВ: Вартість такого механізму трохи нижче, ніж у ліфта.Бистрий монтаж, виготовлення на заказ.Затрати на облаштування місця для підйомника мінімальни.Грузовие підйомники не потрібно реєструвати в органах Ростехнадзора.Простота в обслуговуванні і експлуатаціі.Долгій термін експлуатації при правильному догляді .

Часто для підйому великих вантажів використовують вантажний ліфт, але у нього є свої мінуси. В силу певних обставин монтаж ліфта просто неможливий в певних місцях, і тут на допомогу приходить вантажний підйомник.

Вантажні підйомники - відмінне рішення проблем і робіт транспортування всередині приміщення малого, середнього та великого бізнесу.

Підходять для всіх сфер виробництва, будівництва, медицини і обслуговування.

Призначені для швидкого і безпечного переміщення предметів, товарів, меблів, будівельного устаткування і матеріалів, металевих конструкцій, паллетерованного товару і вантажів іншого класу.

Оптимальне використання в:

будівництві;

реставраційних та ремонтних роботах;

технічне обслуговування устаткування і автотранспорту;

складських, в торгових і оптово-роздрібних мережах;

дитячих і шкільних установах;

університетських, в академічних і наукових будівлях;

архівах, бібліотеках і фондах зберігання;

приватному домоволодінні, в малоповерхових і багатоповерхових житлових приміщеннях;

ресторанних і досугово-розважальних комплексах;

санаторно-курортних приміщеннях і т.д.

Проектує і виготовляє багато типів і модифікацій шахтних підйомників і малих вантажних ліфтів для широкого спектру застосування.

Ми виробляємо вантажопідйомники, які необхідні саме Вашому бізнесу або виробництву.

Механізми для підйому здатні швидко і безпечно транспортувати будь-які вантажі з різною тоннажністю на заданий рівень або поверх.

ПРИСТРІЙ І КОМПЛЕКТАЦІЯ

Базова конструкція вантажних підйомників малого або великогабаритного типу має платформу або кабіну, яка рухається всередині металлокаркасной шахти по жорстких напрямних.

Установка устаткування можлива як в шахту проекту, так і в готову бетонну або цегляну шахту приміщення. Спеціальне індивідуальне проектування дозволяє нам створювати вантажні платформи по необхідним для клієнта розмірами, габаритами і вантажопідйомності. Також такий проект можна встановити в заданому місці приміщення, або зовні будівлі з кріпленням шахти до фасаду.

КАНАЛІЗАЦІЙНІ НАСОСНІ СТАНЦІЇ

СТИЛИ МЕЖКОМНАТНЫХ ДВЕРЕЙ

Ремонт Кровли Жидкой Резиной