Найголовніше - погода в домі

Пристрій покрівлі фото 3

Пристрій покрівлі - технологія влаштування покрівлі та покрівельні

0

Зовнішній вигляд і зручність експлуатації будівлі не в останню чергу залежать від якості покрівлі. Покрівельні роботи вимагають серйозної підготовки і грамотного вибору матеріалів. Збираючись зайнятися облаштуванням покрівлі, корисно знати, які технології застосовуються в різних випадках і скільки будуть коштувати роботи.

Розуміння всього процесу влаштування покрівлі допоможе вам у завершенні будівництва будинку і дасть впевненість в тому, що дах не доведеться щороку ремонтувати. Прораховуючи, скільки коштує пристрій покрівлі , необхідно врахувати передбачуваний термін її служби.

Покрівля - частина будівлі, яка безпосередньо піддається атмосферних впливів. Правильно обладнана покрівля забезпечує довговічність всієї будівлі. Для неї важливі такі якості, як водонепроникність, водо- і термостійкість, непродуваемость і міцність. До забезпечення будинку якісної покрівлею необхідно поставитися з усією відповідальністю, щоб стабільно підтримувати здоровий мікроклімат і згодом не займатися дорогим ремонтом.

види покрівлі

Покрівля по типу конструкції може бути плоскою або скатної. Плоскою називають покрівлю з ухилом менше 12 o. Ухил необхідний, щоб забезпечити ефективне скочування з даху води і снігу.

Залежно від матеріалу виділяють наступні види покрівельних покриттів:

  • Органічні - полімери, модифікований бітум, дерево, дьоготь. Вимагають дотримання заходів протипожежної безпеки, легко піддаються негативному впливу сонячних променів і вологи. Органічне дахове покриття може прослужити від 5 до 30 років.
  • Силікатні - черепиця, азбестоцемент. Стійкі до світла і вологи, сприйнятливі до заморожування і розморожування. У м'якому кліматі силікатні покрівельні покриття можуть прослужити довше, ніж органічні.
  • Металеві - сталь з антикорозійним покриттям, цинк, мідь. Термін служби - від 30 до 50 років.

Лом електричного кабелю

Металлочерепица Размеры

Робимо Дах Своїми Руками

Дах Дерев'яного Будинку