Лом електричного кабелю

Лом електричного кабелю є основним джерелом високоякісного брухту кольорових металів. Лом кабелю використовують в переплавки і виготовляють метали високої чистоти. Так, використовуючи спеціальне обладнання для очищення кабелю, що значно підвищує закупівельну вартість. Ціни на брухт кабелю фактично завжди договірні, вони залежать від ступеня складності в очищення кабелю і від складу домішок. У Вас есть возможность выгодно продать лом алюминия цена на цветной металл поможет хорошо заработать и максимизировать доходы от сдачи.

Сьогодні не кожен пункт прийому металобрухту може приймати лом кабелю, свідомо підозрілого вигляду. Ми виробляємо скупку кабелю в будь-яких обсягах і маємо на це всі необхідні документи на прийом металобрухту. Оплату виробляємо на місці приймання, а для оптових постачальників брухту кабелю ми пропонуємо знижки.

Важливо знати! Перед тим, як здати кабель його потрібно очистити від ізоляції. Ми не радимо самаостоятельно готувати кабель для продажу обпалюючи його на багатті. Такий спосіб псує вихідний металобрухт. Мідь і алюміній часто вигорають при випаленні, а свинець який служить ізоляційним шаром розплавляється і вступає до складу брухту що знижує вартість покупки брухту кольорових металів. Можна обробити вручну невелика кількість брухту кабелю, але при великих обсягах необхідна звертатися в компанію яка має необхідне обладнання для підготовки брухту кабелю до його подальшого продажу. Кабель складається з декількох жив в ізоляційної оплетке, більш складні в обробці - але наше обладнання справляється і з цим завданням.

Щоб максимізувати ваші доходи від здачі алюмінію, необхідно розрізняти лом, так як в залежності від походження і параметрів брухту безпосередньо залежить його ціна. Різниця в цінах на різні види брухту може досягати 300%, тому слід враховувати технічні вимоги до різних видів брухту.

Алюміній змішаний (мікс)

Вторинні ресурси.Наіболее «загальна» категорія, до якої відноситься широкий спектр алюмінієвих відходів. Важлива умова - відсутність домішок інших металів і сплавів, а також забруднювачів. Не повинно бути фарби, домішок битої цегли, паперу, дрібних відходів і інших забруднень. Тобто дана категорія охоплює широкий спектр алюмінієвого брухту за походженням, проте строго регламентує його якість.

Алюміній електротехнічний. Вторинні ресурси.Получается в результаті оброблення електричних проводів і кабелів, шляхом виділення алюмінієвої жили. Зверніть увагу! Необроблена алюмінієвий дріт не відноситься до даного виду брухту. Крім того, алюмінієва жила не повинна мати забруднень, різних вкраплень іншого металу (прікруткі, клеми і т.п.), лакового покриття, слідів фарби. Допускаються почорнілі дроти і сліди випалу (незначні). Серед всіх видів брухту є найдорожчим і високо цінується.

Алюміній лиття (лом моторів і картерів) Вторинні ресурси.Так як алюміній відрізняється легкістю і міцністю, а також відмінно приймає будь-які форми за технологією лиття, метал широко застосовується для виготовлення різних технічних вузлів двигунів, а також для виконання картерів. Лиття алюмінію приймається тільки в розібраному вигляді, з віддаленими сторонніми вкрапленнями інших металів. Блоки без розбирання приймаються за набагато меншою ціною.

алюміній харчової

Вторинні ресурси.Все вироби з алюмінію, які використовуються в якості посуду, а також застосовуються в побуті. Зокрема, до даної категорії відносяться каструлі, виделки та ложки з алюмінію, а також інший господарський інвентар. З цієї ж категорії може прийматися електротехнічний алюміній, який за показниками засмічення не проходить в основну свою категорію (наприклад, провід в паперовій ізоляції).

Компонент чуттєвого масажу

Комплексні обіди в офіс

Профлист для Покрівлі

Ремонт мягкой кровли.

Як Зробити Покрівлю