​НАВІЩО ЛЮДЯМ ПОТРІБНІ ПРИКРАСИ.

НАВІЩО ЛЮДЯМ ПОТРІБНІ Прикраси?

У суспільстві прийнято певні правила - і так було в будь-які часи. Стосувалися вони все і не в останню чергу зовнішнього вигляду людини. Кожен розглядався з точки зору приналежності до якогось стану (вищого або нижчого), з позиції в сім'ї (дружина, дівчина на виданні). І саме прикраси часто служили відмінністю, за яким про людину можна було судити, ще тільки побачивши здалеку. В ті часи весільна біжутерія вважалася особливим шиком і вишуканістю.

Вы можете выбрать и купить авторские ювелирные изделия высокого качества, на любой вкус, от классики до модерна, по самой демократичной и доступной цене, без переплат и накруток.

Колись не було браслетів, перснів і інших символічних атрибутів з різних матеріалів - люди прикрашали себе фарбами. Так розрізнялися племена і покоління (старше і молодше). З розквітом цивілізації в побут увійшли вироби з дерева, металеві предмети, а потім вже прийшла черга коштовностей на кшталт золота, срібла і каменів.

У багатьох країнах жінкам і чоловікам належало надівати якесь число прикрас, щоб показати свою значимість і родинні стосунки. Так з'явилися і обручки, а також помолвочние - статус заміжніх.

В африканських країнах вітався пірсинг, а на Сході - масивні прикраси на шиї, ногах і руках. І людини судили не по одягу, а по цінності, красі і кількості одягнутих на ньому виробів.

А ось на Русі прикраси символізували спочатку тільки захист, було прийнято робити обереги з намиста, підвісок і браслетів. Всі ці амулети часто носили від народження і до смерті, деякі виходили з рук коханих або батьків, які спеціально замовляли у майстрів такі предмети або робили самі. Їм надавався глибинний сенс - подекуди ці предмети вважалися священними і порвати або втратити їх розцінювалося як невдача або немилість долі.

При королівському дворі і у царюючих осіб також були свої традиції і - найголовніше - права, лише їм дозволялося носити дорогі прикраси. Ось тому у людини є прагнення купити кільце з великим діамантом або браслет з дорогоцінними смарагдами, щоб виділити себе і здаватися успішніше, хоча насправді все це може бути далеко від дійсності. Забезпечені люди завжди носять хоча б одне дороге ювелірний виріб.

КАНАЛІЗАЦІЙНІ НАСОСНІ СТАНЦІЇ

​Монтаж наплавляемой кровли

ПЕРЕВАГИ ВАНТАЖНИХ ВИТЯГІВ