Рулонні покрівельні матеріали, бувають: бітумні, бітумно

пристрій покрівлі з рулонних

Рулонний покрівля наплавляється: пристрій і ремонт

0

Рулонні покрівельні матеріали

Вибираючи покрівельні матеріали для свого будинку, необхідно враховувати достоїнства і недоліки кожного з пропонованих сьогодні на ринку покриттів. Якісна покрівля - гарантія захисту приміщення від будь-якої негоди. Рулонні покрівельні матеріали сьогодні досить популярні в сфері будівництва не тільки промислових, а й житлових будинків. Покрівлі, для виготовлення яких застосовуються рулонні матеріали, відрізняються легкістю, високою надійністю і економічністю. При цьому на покрівельні матеріали встановлені демократичні ціни, що значно розширює межі вибору.

Покрівельний килим випускається в рулонах, укладання виконують у два шари, причому верхній покривають спеціальною захисною посипкою. Для якісного монтажу необхідно підібрати надійні комплектуючі для покрівлі, що відповідають всім встановленим стандартам і відповідні норасмам безпеки. Поряд з установкою, вибір матеріалів повинен бути проведений професіоналами.

Рулонні матеріали: категорії

Виходячи від виду основи рулонні матеріали поділяються на:
- основні або безосновние (структура полотна);
- бітумні, полімерні, бітумно-полімерні (тип компонентів покривного складу);
- картонні, полімерні, скловолокнисті, комбіновані (вид основи)
- з дрібнозернистим, крупнозернистою, пилоподібної або лускатим посипанням, плівкою або фольгою (будова захисного шару).

Залежно від використовуваного сполучного рулонний матеріал може бути бітумним або полімерно-бітумних. Такі покрівельні матеріали відрізняються ціною.

Бітумні рулонні матеріали. Бітум розм'якшується при температурі 45-50 ° С, що занадто мало для покрівельного матеріалу. Щоб збільшити теплостійкість кінцевого продукту, бітум окислюється. Цей процес знижує морозостійкість матеріалу. Ціна такого покрівельного матеріалу досить приваблива для споживача. Бітумний покрівельний матеріал може застосовуватися і для гідроізоляції всередині будівлі.

Полімерно-бітумна покрівля. Якщо ви хочете, щоб покрівля прослужила довше, використовуйте саме такий вид матеріалів. Він має більш широкий діапазон робочих температур і підвищену надійність.

Гідроізоляційні Матеріали для Покрівлі

Выбор кровельного материала для дома из бруса

Мідна покрівля: характеристики і види

Гідроізоляційні Матеріали для Покрівлі