Гідроізоляційні Матеріали для Покрівлі

гідроізоляційні матеріали

Гідроізоляційні матеріали для покрівлі та гідроізоляційні


Крівля, що наплавляється - це рулонний покрівельний та гідроізоляційний матеріал, який виробляється на основі негниючими полотна і служить для виготовлення покрівельного килима різних будівель і споруд, а також для гідроізоляції мостів, фундаментів, тунелів.

Сучасна наплавляюча м'яка покрівля проводиться за допомогою модифікованих бітумних складових. Для її виготовлення застосовують СБС (стирол-бутадієн-стирол, або «штучний каучук») і АПП (атактический поліпропілен, або «штучний пластик»).

Основні якості

Популярність наплавляється обумовлена її унікальними якостями: довговічністю (може прослужити від 10 до 30 років - в залежності від матеріалу), міцністю, еластичністю, водонепроникністю, стійкістю до механічних деформацій і перепадів температури.

застосування

Цей покрівельний матеріал використовується у всіх регіонах Росії, особливо виправдано її застосування в районах з суворим кліматом. Він незамінний при влаштуванні покрівель будівель і споруд будь-якого призначення, гідроізоляції мостів і віадуків, басейнів і каналів, а також підземних споруд (тунелів, гаражів).

Зберігання та транспортування

Для того, щоб властивості наплавлюваного м'якої покрівлі зберігалися як можна довше, необхідно правильно її зберігати. Рулони повинні знаходитися в строго вертикальному положенні, на відстані 1 м і більше від опалювальних приладів, ніж зазнати впливу вологи і прямих сонячних променів. Перевезення матеріалу слід проводити в спеціальному критому автотранспорті, в вертикальному положенні - в 1-2 ряди по висоті, якщо перевозиться в горизонтальному положенні - не більше 5 рулонів по висоті.

монтаж

Якщо виконується відновлювальний ремонт старого покриття, слід наносити наплавляється покрівлю в один ряд. Якщо влаштовується новий покрівельний килим або здійснюється капітальний ремонт, не обійтися без двох рядів. На плоских дахах укладання виконується на підготовлену основу за використанням пропанового пальника, методом наплавлення. Інший варіант - приклеїти перший шар мастикою або зафіксувати механічним способом.

Гідроізоляція Покрівлі Матеріали

Гідроізоляція Плоскою Покрівлі

Гидроизоляционные Материалы для Кровли

Гідроізоляція Покрівлі Матеріали

Гідроізоляція М'якою Покрівлі