Про що потрібно знати при виборі металочерепиці

Вдале поєднання надійності, довговічності, простоти монтажу і доступної ціни зробило металочерепицю популярним покрівельним матеріалом. На перший погляд металочерепиця не справляє враження складного продукту, але це не так. До вибору металочерепиці слід підходити дуже уважно, звертаючи увагу на такі параметри, як товщина стали, якість профілю, вміст цинку, вид покриття, колірна палітра.

Тонкощі товщини металочерепиці

При транспортуванні, монтажі та експлуатації металочерепиця піддається серйозним навантаженням. Для того щоб протистояти їм, сталь, з якої вона виготовляється, повинна володіти достатньою товщиною. На покрівельному ринку продається металочерепиця товщиною від 0, 37 до 0, 75 мм. Оптимальна товщина сталевого листа, яка використовується для будівництва покрівлі житлових приміщень, з покриттям складає 0, 45-0, 55 мм. Це гарантує як пластичність, необхідну для якісної профілізації, так і стійкість металу до деформації. Матеріал товщиною 0, 4 мм може використовуватися тільки на невеликих спорудах господарського типу, а також козирках і навісах.

Скільки цинку в металочерепиці

Сьогодні один з найпоширеніших способів захисту сталевого листа від корозії - покриття сталевого листа цинком. Товщина цинкового шару серйозно впливає на термін служби металочерепиці. Найдовговічніша металочерепиця робиться зі сталі з цинком 275 г на кв.м листа (на обидві сторони). З стали з цинком 140-220 г на кв. м листа робиться металочерепиця із середнім (10-20 років) терміном служби. Пам'ятайте: при виробництві металочерепиці величина шару цинку має найважливіше значення і визначає довговічність стали.

Яке покриття вибрати?

Сталь, яка використовується для виробництва металочерепиці і покрівельного профнастилу, має два шари захисного покриття - цинк, нанесений на поверхню сталевого листа з двох сторін, і полімер, нанесений поверх цинку на лицьову сторону листа.

Полімерне покриття металочерепиці виконує захисну і декоративну функцію. Якість металочерепиці на 70% залежить саме від її покриття. Саме тому ми пропонуємо подивитися порівняльну таблицю характеристик кожного типу.

Також вам потрібно вибрати товщину полімерного покриття металочерепиці. У кожної з марок покрівлі товщина полімерного покриття різна - вона може бути і 25 мкм, і 200 мкм. Збільшення товщини - велика захищеність покрівлі.

основапокриттяСтійкість до УФ-випромінюванняСтійкості. механічних пошкодженьСтійкість до корозії
поліестер*******
Покращений п / еPrintech, Ecosteel, Agneta, Sunmatt, Print CT

Устаткування для Виробництва металочерепиці

Як Правильно Зміцнювати Металочерепіцу

Верстат для Виробництва металочерепиці

Підбір кольору металочерепиці

Пристрій Риштування під Металлочерепицу

Устаткування для Виробництва металочерепиці