Пристрій Риштування під Металлочерепицу

монтаж обрешіткиНа ринку будівельної продукції пропонуються різноманітні покрівельні матеріали. Серед найпопулярніших видів виробів значиться металочерепиця, що відрізняється демократичною вартістю, практичністю і високим рівнем ефективності. Її використовують для ремонту застарілих дахів і при установці нових конструкцій. Наприклад, монтаж покрівлі Монтеррей вимагає мінімум часу і зусиль - навіть людина без накопичених практичних навичок, здатний її зробити своїми руками.

Перед початком виконання покрівельних заходів, розберемо пристрій обрешітки під металочерепицю. І це стосується не тільки кроку каркаса.

Перший етап - підготовка

Як правило, дошки, використовувані для монтажу обрешітки під металочерепицю , відрізняються один від одного по товщині. Такі відмінності бувають явно вираженими. Наприклад, партія товщиною в 30 мм може включати в себе пиломатеріали, габарити яких варіюється в межах 5 мм. Точні розміри бувають тільки у струганной і каліброваного дошки, але використання подібних заготовок для металочерепиці виявляється надмірно дорогим рішенням.

Якщо вдасться правильно розсортувати матеріал за розміром, гарантується успішне проведення подальшої роботи. При іншому розкладі, з'являється ризик нестиковок і перекосів під час укладання металочерепиці. Проблеми будуть обумовлені існуючої різницею в товщині використовуваного матеріалу. Можливо, що згодом дах будинку навіть не зможе повноцінно витримувати зовнішні природні і експлуатаційних факторів.

Прислухайтеся до порад професіоналів, відмовтеся від полуобрезная і необрізних матеріалів для влаштування основи покрівлі.

Як правильно зробити розрахунки для обрешітки?

Потрібно дотримуватися деяких правил щоб виконати розрахунки покрівельного пирога.

  • Розмір крок залежить від використовуваного типу металочерепиці. Основний фактор - це профіль.
  • Оптимальна відстань для сусідніх елементів конструкції найчастіше вдається знайти в інструкції виробника, наприклад крок обрешітки під металочерепицю монтеррей 350мм - 450мм.
  • Крок обрешітки визначається особливостями ухилів скатів металочерепиці і шириною виступу за кордон першого встановленого бруска.

Покрівельний Пиріг під Металлочерепицу

Решетування під Металлочерепицу

Крок Риштування під Металлочерепицу

Инструкция по Укладке Металлочерепицы

Крок Риштування під Металлочерепицу