Крок Риштування під Металлочерепицу
Зміст: [приховати] Що необхідно знати при виборі оптимального відстані між кроквами? Приклад розрахунку для двосхилим даху Матеріал стропильних ніг Відстань між кроквами під металочерепицю обов'язково враховує зміцнення, що складаються з вітрової, снігового навантаження, власної ваги конструкцій, покрівлі. Крім цього, впливають на хід крокв під металочерепицю наступні фактори: розміщення труб - деревні елементи покрівлі повинні відстояти від димоходу на 25-35 см, не повинні заважати прямим траєкторіях вентиляційних каналів, фанових труб; конфігурація покрівлі - потрібно наявність кроквяної ноги в місці примикання коника щипцевій, шатрового даху.
Всі деревні елементи кроквяної сукупності виготовляються з дерев хвойних порід, вологість яких не перевищує 20%. Хід стропильних ніг обчислюється на етапі проектування для складання кошторису. Це істотно знизить кількість відходів, обрізків крою пиломатеріалів.
Що необхідно знати при виборі оптимального відстані між кроквами? Схема покрівлі з висячими кроквами. Зібравши при Розрахунки на міцність присутні навантаження, проектувальник рівномірно розподіляє їх на несучі стіни. Принцип обчислення одноманітний для наслонних, висячих крокв, відрізняються тільки схеми кріплення елементів в конику, на мауерлат. Мінімальний, великий хід деревних крокв під металочерепицю регламентуються 0, 7 м, 1, 2 м відповідно.
При виборі кроку 60 - 100 см протяжність крокв не має можливості бути більше 6 м, з її зменшенням допускається разбежка до 1, 2 м. У разі якщо поставити ноги частіше 60 см, це зайве утяжелит покрівлю, збільшить бюджет будівництва. У разі якщо розширити хід більше 1, 2 м, швидко знизиться несуча властивість, ресурс конструкції. Ціла лати з деревосодержащіх плит додаёт міцність, жорсткість кроквяної сукупності. Поряд з цим допускається підвищення кроку на 0, 3 - 0, 2 м якщо порівнювати з періодичної латами з бруска або обрізної дошки. Але для економії бюджету будівництва ціла лати для металочерепиці використовується вкрай рідко.