Крок Риштування під Металлочерепицу

Зміст: [приховати] Що необхідно знати при виборі оптимального відстані між кроквами? Приклад розрахунку для двосхилим даху Матеріал стропильних ніг Відстань між кроквами під металочерепицю обов'язково враховує зміцнення, що складаються з вітрової, снігового навантаження, власної ваги конструкцій, покрівлі. Крім цього, впливають на хід крокв під металочерепицю наступні фактори: розміщення труб - деревні елементи покрівлі повинні відстояти від димоходу на 25-35 см, не повинні заважати прямим траєкторіях вентиляційних каналів, фанових труб; конфігурація покрівлі - потрібно наявність кроквяної ноги в місці примикання коника щипцевій, шатрового даху.

Всі деревні елементи кроквяної сукупності виготовляються з дерев хвойних порід, вологість яких не перевищує 20%. Хід стропильних ніг обчислюється на етапі проектування для складання кошторису. Це істотно знизить кількість відходів, обрізків крою пиломатеріалів.

Що необхідно знати при виборі оптимального відстані між кроквами? Схема покрівлі з висячими кроквами. Зібравши при Розрахунки на міцність присутні навантаження, проектувальник рівномірно розподіляє їх на несучі стіни. Принцип обчислення одноманітний для наслонних, висячих крокв, відрізняються тільки схеми кріплення елементів в конику, на мауерлат. Мінімальний, великий хід деревних крокв під металочерепицю регламентуються 0, 7 м, 1, 2 м відповідно.

При виборі кроку 60 - 100 см протяжність крокв не має можливості бути більше 6 м, з її зменшенням допускається разбежка до 1, 2 м. У разі якщо поставити ноги частіше 60 см, це зайве утяжелит покрівлю, збільшить бюджет будівництва. У разі якщо розширити хід більше 1, 2 м, швидко знизиться несуча властивість, ресурс конструкції. Ціла лати з деревосодержащіх плит додаёт міцність, жорсткість кроквяної сукупності. Поряд з цим допускається підвищення кроку на 0, 3 - 0, 2 м якщо порівнювати з періодичної латами з бруска або обрізної дошки. Але для економії бюджету будівництва ціла лати для металочерепиці використовується вкрай рідко.

Як Монтувати Металлочерепицу

Производитель Металлочерепицы

Как Монтировать Металлочерепицу

Кровельный Пирог под Металлочерепицу

Пристрій Риштування під Металлочерепицу