Як Монтувати Металлочерепицу

Правильне облаштування гідроізоляції - запорука довговічності будинку

Дах знаходиться під впливом багатьох чинників: підвищення і зниження температури, атмосферні опади, вітер, нагрівання сонячними променями. Щоб житловий будинок функціонувало протягом тривалого періоду, необхідно провести ряд важливих робіт.

Для запобігання надмірного зволоження матеріалів даху потрібно подбати про облаштування пароізоляції. Для цієї мети застосовуються плівки, що захищають конструкції від водяної пари, що проникає з кімнат. Якщо цей момент буде проігнорований, тепле повітря підніметься вгору і віддасть частину вологи у вигляді конденсату утеплювача.

Під дією сили тяжіння сконденсована волога пошириться в нижні шари утеплювача і всередину приміщення. Наслідки такого явища очевидні: почнеться корозія несучих елементів, знизяться теплозахисні властивості, скоротиться термін служби даху.

А через нетривалий період часу буде потрібно серйозний ремонт покрівлі. Через різницю між температурними показниками в кімнаті і на вулиці на листах металочерепиці з'являється конденсат. А через деякий час виникають корозійні процеси. Тому в холодній покрівлі можна проводити гідроізоляцію. Для захисту листів металочерепиці від негативних впливів потрібно встановити додаткову конструкцію. Тоді плівка монтується нещільно до листів з тонколистової сталі, а на відстані. Це робиться для вирівнювання температурних показників.

Гідроізоляція даху під металочерепицю своїми руками

При облаштуванні покрівельного пирога пильна увага приділяється роботам по захисту утеплювача і металочерепиці від згубного впливу вологи. Важливо пам'ятати, що гідроізоляція даху будинку під металочерепицю повинна виконуватися надійно і якісно. В іншому випадку, швидкого гниття конструкції не уникнути.

При облаштуванні гідроізоляції необхідно дотримуватися наступних правил:

  • мембрана як розкочується з рулону, так і прикладається до утеплювача - перевертати її не можна, тому що втрачаються функції матеріалу;
  • матеріал потрібно укладати так, щоб потоки повітря вільно виводилися через вентиляційні отвори.

Как Укладывать Металлочерепицу

Как Стелить Металлочерепицу

Как Монтировать Металлочерепицу