Як Правильно Зміцнювати Металочерепіцу

вид металочерепиціМеталочерепиця займає одне з провідних місць серед покрівельних матеріалів наших днів. У ній вдало поєднуються надійність, довговічність і естетичне сприйняття індивідуального житлового будинку. Найчастіше монтаж покрівлі з металочерепиці доручають професійним покрівельникам, але якщо ви впевнені у власних силах, можна спробувати це зробити самому.

Розраховуємо необхідну кількість аркушів

Для того щоб замовити потрібну кількість аркушів, зверніть увагу на будь-який будинок, де є покрівля з металочерепиці. Поперек ската покрівлі розташовуються хвилі, а вздовж - ряди. Відстань між рядами є кроком металочерепиці. Лист, що складається з шести хвиль і має крок 350 мм, називається модуль. У продажу зустрічаються Одномодульні, трехмодульние, шестімодульние, десятімодульние листи. Їх називають складські. Але ви можете замовити собі листи за власними розмірами. кріплення металочерепиціЦіни за спецзамовлення будуть, звичайно, вище, але в разі покриття багатощипцевих даху від складських листів буде багато відходів. При замовленні необхідно пам'ятати, що лист металочерепиці не може бути довшим 7 м. Мінімальна довжина листа - 450 мм.

Нижні 50 мм листа, які міряються від лінії різу до гребеня хвилі, називаються нижнім різом. Його розмір однаковий і для складських листів, і для листів, зроблених за спецзамовленням. Верхній рез становить 50 мм для складських листів і до 300 мм для листів за спецзамовленням. Міряється верхній рез від гребеня хвилі до верхнього краю.

Якщо вам належить пристрій покрівлі з металочерепиці, зробіть креслення покрівлі і розкладіть по ньому листи. У розкладці враховуйте те, що стики і хвилі повинні складати єдине ціле по всій довжині і ширині покрівлі. Виробники заздалегідь врахували необхідність стику чотирьох аркушів в одній точці і пропонують для цього конструктивні рішення. Після того як ви розкладіть на даху своїм листи металочерепиці, можна буде визначитися з тим, які листи вам потрібні, і їх загальна кількість. Визначальним моментом буде зручність монтажу і мінімум відходів.

Укладання листів металочерепиці Коник під металочерепицю трикутний схил Ендови по металочерепиці

Покрівельний Пиріг під Металлочерепицу

Гидроизоляция под металлочерепицу

Кровельный Пирог под Металлочерепицу

Как Правильно Крепить Металлочерепицу

Как Правильно Укладывать Металлочерепицу