Як Правильно Зміцнювати Металочерепіцу

вид металочерепиціМеталочерепиця займає одне з провідних місць серед покрівельних матеріалів наших днів. У ній вдало поєднуються надійність, довговічність і естетичне сприйняття індивідуального житлового будинку. Найчастіше монтаж покрівлі з металочерепиці доручають професійним покрівельникам, але якщо ви впевнені у власних силах, можна спробувати це зробити самому.

Розраховуємо необхідну кількість аркушів

Для того щоб замовити потрібну кількість аркушів, зверніть увагу на будь-який будинок, де є покрівля з металочерепиці. Поперек ската покрівлі розташовуються хвилі, а вздовж - ряди. Відстань між рядами є кроком металочерепиці. Лист, що складається з шести хвиль і має крок 350 мм, називається модуль. У продажу зустрічаються Одномодульні, трехмодульние, шестімодульние, десятімодульние листи. Їх називають складські. Але ви можете замовити собі листи за власними розмірами. кріплення металочерепиціЦіни за спецзамовлення будуть, звичайно, вище, але в разі покриття багатощипцевих даху від складських листів буде багато відходів. При замовленні необхідно пам'ятати, що лист металочерепиці не може бути довшим 7 м. Мінімальна довжина листа - 450 мм.

Нижні 50 мм листа, які міряються від лінії різу до гребеня хвилі, називаються нижнім різом. Його розмір однаковий і для складських листів, і для листів, зроблених за спецзамовленням. Верхній рез становить 50 мм для складських листів і до 300 мм для листів за спецзамовленням. Міряється верхній рез від гребеня хвилі до верхнього краю.

Якщо вам належить пристрій покрівлі з металочерепиці, зробіть креслення покрівлі і розкладіть по ньому листи. У розкладці враховуйте те, що стики і хвилі повинні складати єдине ціле по всій довжині і ширині покрівлі. Виробники заздалегідь врахували необхідність стику чотирьох аркушів в одній точці і пропонують для цього конструктивні рішення. Після того як ви розкладіть на даху своїм листи металочерепиці, можна буде визначитися з тим, які листи вам потрібні, і їх загальна кількість. Визначальним моментом буде зручність монтажу і мінімум відходів.

Укладання листів металочерепиці Коник під металочерепицю трикутний схил Ендови по металочерепиці

Покрівельний Пиріг під Металлочерепицу

Кровельный Пирог под Металлочерепицу

Как Правильно Крепить Металлочерепицу

Как Правильно Укладывать Металлочерепицу