Що пропонує наша компанія?

Кожен власник приватного будинку прекрасно знає, скільки радості і позитивних емоцій здатна доставити справжня зима. Але чи тільки приємні моменти чекають зимовими днями власника котеджу? Сніг і лід, звичайно, виглядають красиво, але тільки до тих пір, поки вони не починають накопичуватися на даху будинку . І тут вже господареві котеджу не до естетики - доведеться озброюватися лопатою та іншими інструментами і поспішати звільняти свій дах його зайвого снігового і крижаного шару.

Багато власників котеджів думають, що, може бути, сніг і бурульки на даху нікому не завадять. Насправді, сніговий покрив здатний своєю вагою продавити дах, так, що буде потрібно терміновий капітальний її ремонт. Ну а бурульки і зовсім, при всьому своєму естетичному вигляді, представляють собою смертельну загрозу для людей при стрибку з даху, а також можуть завдати шкоди і майну власника котеджу. Тому, помітивши скупчення снігу на даху або утворилися по краях бурульки, краще не баритися - навіть один день зволікання з чищенням даху може загрожувати катастрофічними наслідками.

Вибираємо час і погоду для чищення даху

Якщо необхідність чистки даху вже назріла, варто все - таки перед тим як братися за справу, подивитися на погоду і час доби за вікном. Увечері, коли на вулиці темно, виконувати чистку даху вкрай не рекомендується - погане освітлення сильно підвищує ризик травматизму. Краще відкласти роботу з очищення даху на інший день і якщо на вулиці сильний вітер, снігопад або мете заметіль - всі ці явища здатні ускладнити процес виконання робіт на висоті, зробивши його небезпечним. Чи не найкращий вибір для чищення даху і день, коли на вулиці ожеледь - разом з вулицями обледеніє і дах, так, що втриматися на ній буде дуже складно.

Етапи очищення даху від снігу

  • Візуальне обстеження даху, намітки зразкового обсягу робіт.

Стропильная Кровля

Мансардний Дах з Балконом

Черновецкая область