Мансардний Дах з Балконом

Вікно-балкон FAKRO FGH-V P2 Galeria - двостулкове мансардне вікно, верхня стулка якого може відкриватися незалежно від нижньої, виконуючи функції звичайного вікна для даху, а при відкриванні нижньої стулки утворюється додатковий простір, і вікно трансформується в балкон.

Нижня стулка (висота - 98 см) відкривається по нижнім петель і фіксується в відкидному положенні разом з бічними огорожами, верхня стулка має комбіновану систему відкривання (середньоповоротні - по центральній осі на кут до 180 ° і підвісне - по верхній осі на кут до 45 ° ). Вікно-балкон обладнано системою відкривання autoSelect, завдяки якій зміна способу відкривання з середньо на підвісний проводиться автоматично (верхня ручка обслуговує середньо функція, нижня - підвісну).

Вікно-балкон не може бути встановлено в покрівельну конструкцію з карнизної стіною.

Вікно-балкон FGH-V P2 Galeria обладнано автоматичним антиконденсатна вентиляційним клапаном V40P.

Увага! Для замовлення вікна-балкона необхідно заповнити та надіслати її на ел. пошту, так як виробництво цієї моделі вікна вимагає індивідуальних параметрів.

Технічні характеристики:

  • Безпека: завдяки системі безпеки FAKRO topSafe вікна для даху відповідають найсуворішим Європейським нормам безпеки (Європейський стандарт EN 13049) і є одними з найбезпечніших на Російському ринку, згідно з проведеним випробуванням.
  • Функціональність: у відкритому вигляді являє собою балкон, поручні якого складаються всередину вікна, не брудняться і непомітні зовні.
  • Доповнюється широкою гамою внутрішніх, керованих вручну аксесуарів. Електричні аксесуари підходять тільки до верхньої стулці. На верхній стулці також можливий монтаж маркізи AMZ, під замовлення - рольставен ARZ.
  • Для установки вікна-балкона в дах у спеціально розробленій утеплений ізоляційний оклад EHN-AT / G Thermo , а також зовнішній утеплений гідроізоляційний оклад XDP

Мансарда Утепление Крыши

Мансардная Крыша с Балконом

Мансардний Дах Конструкція

Мансардний Дах Своїми Руками