Мансардний Дах Конструкція

Підготовчі роботи: розрахунок даху і вибір матеріалуЛамані двосхилі дахи беззастережно користуються популярністю, але не можуть похвалитися своєрідністю, як, наприклад, мансарди з системою опор змішаного типу або ж з виносними консолями.

Плануючи установку мансарди, потрібно пам'ятати про деякі деталі:

  • Вона повинна гармоніювати з архітектурою будівлі;
  • ретельно розрахована навантаження на несучі установки;
  • кроквяна конструкція зобов'язана відповідати формі даху і її зовнішнім виглядом;
  • Повинна бути оснащена високоякісними гідро-і теплоізоляцією.

Збірка і кріплення

Мансарда - це простір, що знаходиться між дахом, зовнішніми стінами і перекриттям верхнього поверху. Іншими словами, це горищне приміщення з частковими або повними похилими схилами. Тому існує кілька схем, завдяки яким можливо перетворити горище будинку в житлове приміщення.

Монтаж кроквяної системи мансардного даху.  Монтаж кроквяної системиСхема мансардного даху складається із сукупності простих геометричних фігур, що дає більш наочне уявлення про механізми розподілу навантажень, сполучних і підпірних елементах. Слідчо, є кілька варіантів пристрою кроквяної конструкції мансарди.

Підпора підстави висячих і наслонних крокв на мауерлат

Тут підставу ската утворено прямокутними трикутниками, розміщеними по несучій стіні. У цьому випадку використовується наслонних тип збірки. Кроквяна система мансардного дахуКріпляться крокви за допомогою шарнірно- нерухомих кріплень або плазунів . Трикутні форми зв'язуються переймами для посилення стійкості. При цьому один край бічної частини похилу конструкцію послужить і в ролі опорної будівництва, і каркасом для стін горищного приміщення.

В результаті всі сторони конструкції з'єднуються затягуванням, яка в свою чергу буде використана як для стелі балка. В такому випадку горизонтальна перекладина може бути середнього перетину, так як не отримує великого навантаження, а працює на розтяг.

Експорт підстави наслонних і висячих крокв поза несущуей стін

У такій конструкції підтримкою для кроквяної ноги служить балка перекриття, а не опорний брус. В такому випадку необхідно посилити підкосом похилу деталь. З'єднуються балки перекриття і стійки шляхом зчеплення брусів приблизно на третину висоти горизонтальної поперечини. Тут конструкція даху розділяється на особливі системи висячих і наслонних крокв.

Мансардні Дахи Своїми Руками

Мансардная Крыша Конструкция

Мансардний Дах Своїми Руками Фото

Мансардний Дах з Балконом

Мансардний Дах Своїми Руками