Ремонт Покрівлі Рідкою Гумою

Там, де необхідно пристрій м'якої покрівлі, як правило, більшість будівельників згадують ПВХ-мембрани або різні рулонні покрівельні матеріали. Це, якщо мова йде про плоскому даху. Якщо ж потрібно зробити м'яку покрівлю на похилому даху, то більшість уявляє собі м'яку гнучку черепицю. Все це вірно і правильно. Ці матеріали традиційно застосовуються в Росії багато років і десятиліття.

Але з 2004 року з'явився новий матеріал і технологія для пристрою м'якої покрівлі - це безшовна технологія гідроізоляції рідкою гумою ТЕХНОПРОК. Відразу обмовимося, що в 99% випадків покрівельна рідка гума (яку правильніше, по-науковому, називати пряма аніонна бітумно-полімерна емульсія на водній основі холодного двокомпонентного нанесення) використовується для влаштування гідроізоляції плоских дахів м'якої покрівлі.

Щоб переконатися, наскільки просто виконується пристрій м'якої покрівлі рідкої гумою ТЕХНОПРОК, пропонуємо подивитися коротке відео робіт з напилювання рідкої гідроізоляції.

Мало знайдеться охочих "одягнути" скатний дах (а це, як правило, приватні будинки) в чорний колір. Втім є рішення, як зробити м'яке покриття покрівлі такого будинку білого кольору, або персикового, або іншого. Для цього використовується вже не "звичайна" рідка гума, а матеріал, який отримав назву "кольорова рідка гума" або, якщо "по-науковому", то акрил-полімерна гідроізоляційна мастика МастерРуф.

Але все ж в 99% випадків рідку гуму використовують, щоб виконувати роботу на плоскому даху з м'яким покриттям. Тому на цій сторінці сайту розповідається саме про застосування рідкої гуми для пристрою м'якої покрівлі за технологією безшовної гідроізоляції.

Який би матеріал не використовувався для роботи м'якої покрівлі, - рулонку, мембрани, рідка гума, є спільні риси. Суть в тому, що якийсь нежорсткий матеріал використовується для того, щоб створити м'яке покриття покрівлі. Для плоского даху воно виконується по жорсткій основі, наприклад, по стягуванню або асфальту або листам ацеіда або шиферу або металу або плитам утеплювача ... і т.д.

Тут до Вашої уваги на відео ТОВ «Строй-Комфорт» технологія влаштування м'якої покрівлі рідкої гумою ТЕХНОПРОК по старому покриттю в Казані.

При ремонті плоскої покрівлі підставу - старе рулонне покриття, яке саме по собі є м'якою покрівлею.

Після того, як пристрій м'якої покрівлі завершено, покриття не захищається зверху жорсткими матеріалами, тієї ж стяжкою, наприклад, і є фінішним, утворюючи м'яке покриття покрівлі. Це те, що об'єднує всі м'які покрівельні матеріали при гідроізоляції або ремонті даху.

Але що відрізняє технологію покриття рідкою гумою від технології покриття даху рулонними матеріалами або мембранами? Перелік відмінностей і переваги пристрою м'якої покрівлі рідкої гумою - нижче:

Ремонт Металлической Кровли

Ремонт мягкой кровли.

Монтаж Покрівлі Своїми Руками

Гідроізоляція Покрівлі Рідкою Гумою