Монтаж Покрівлі з металочерепиці

монтаж металочерепиці: схема укладання теплої покрівліЗа довжину листа, як правило використовують довжину ската покрівлі. Лист монтується до основи, так щоб край виступав на 50 мм за карниз, тим самим на конику залишається щілину для вентиляції. Замір проводиться по готовій решетуванню. Обов'язково необхідно поміряти діагоналі Вашої покрівлі, щоб переконатися в правильній геометрії. Потрібну кількість аркушів легко розрахувати, розділивши довжину Вашого карниза на корисну ширину листа.

монтаж металочерепиці: схема укладання холодної покрівліПравила монтажу металочерепиці

  • Дуже важливий момент: якщо Ви вирішили купити металочерепицю заздалегідь, а монтаж буде відбуватися через місяць, то Вам необхідно укласти упаковку на рівному місці і підкласти брус 150 × 150 мм з кроком 0, 5 метра. Якщо металочерепиця буде зберігатися більше місяця, листи слід перекласти рейками.
  • Переносити листи потрібно взявши за краї по довжині. Будьте обережні: чи не поріжте руки об гострі краї листів, рукавички або рукавиці захистять Ваші руки від порізів.
  • Металочерепиця виготовляється за розмірами замовника, але іноді листи все ж доводиться підрізати вручну. Монтаж гідроізоляційної плівкиПо довжині лист краще обрізати ножицями або ножівкою по металу. Скіс ж краще робити електропилкою з твердосплавними зубами або просічно ножицями. Використання шлифмашинок «болгарка» з абразивним кругом категорично заборонено, так як абразивний круг порушує структуру листа, тим самим викликаючи активний процес корозії металу.
  • Після обрізки буде утворюватися металева крихта, яку слід видалити м'якою щіткою, якщо не зробити це, то вона буде іржавіти, тим самим руйнуючи покриття. В процесі монтажу можна подряпати покриття, шар цинку захистить метал, але краще зафарбувати подряпину в тон Вашого кольору. монтаж обрешіткиБажано, щоб по краю усього зрізу був нанесений шар фарби, особливо в місцях прогину хвилі і там, де лист обрізався за місцем.
  • Для забезпечення гарної вентиляції, гідроізоляція робиться так, щоб повітря безперешкодно міг піти від карниза до коника покрівлі. На схилі більше 6 метрів встановлюється додатковий припливне клапан в найвищому місці покрівлі.

Структура покрівельного пирога

Говорячи про пристрій даху, слід зазначити, що розрізняють два варіанти укладання покрівельного «пирога»: мова йде про «холодної» і «теплою» покрівлі.

Основу «покрівельного пирога» в обох випадках є укладання гідроізоляційного матеріалу. Наступним шаром є - монтаж контробрешетування, яка кріпиться поверх гідроізоляції.

монтаж обрешітки суцільне решетування Тримачі жолоба Установка карнизної планки

Монтеррей Металочерепиця

Гидроизоляция под металлочерепицу

Монтаж Кровли из Металлочерепицы

Доставка металочерепиці

Монтаж Покрівлі Своїми Руками