Металочерепиця (металева черепиця)

Краща металочерепиця в Києві

Краща металочерепиця в Києві | Монтаж систем опалення


Металочерепиця - один з найбільш затребуваних покрівельних матеріалів на сьогоднішній день. Від класичної натуральної черепиці зовні вона майже нічим не відрізняється і виглядає не менш благородно. За своєю суттю, вона являє собою металеві листи з різним видом профілю, покриті полімерним захисним шаром. Саме по різновиди профілю розрізняють і види металочерепиці.

Розміри металевої черепиці, її переваги і недоліки

довжина листа

Для всіх видів металочерепиці:

  • Теплопровідність. Метал - це один з найкращих теплопровідником, а так, як металочерепиця виготовляється з металевого листа, то її теплопровідність дуже велика, саме тому дах потрібно утеплювати.
  • Шумоізоляція. Під час монтажу потрібно використовувати звукоізоляційний шар, який, як правило використовується разом з теплоізоляцією. Погана шумоізоляція під час дощу, вітру, граду дуже часто є наслідком неправильного, або неякісного монтажу.
  • Схильність до корозії, необхідність фарбувати місця зрізу, при складній покрівлі витрата матеріалу збільшується, потрібно застосовувати спеціальний інструмент. Якість покрівлі в подальшому буде залежати від ущільнювача під саморізи, так що до вибору ущільнювача потрібно поставитися серйозно, так, як згодом на сонці ущільнювач всихає і в цьому місці дах починає протікати.

Металочерепиця Металлпрофіль

Как Монтировать Металлочерепицу

Металочерепиця Розміри Ліста

Монтаж Покрівлі з металочерепиці

Металочерепиця Характеристики