Що раніше облицьовувати: стіни або підлоги.

Укладання плитки в приміщеннях

Якщо укладання плитки виконується паралельно з іншими будівельними роботами, то спочатку необхідно закінчити всі загальнобудівельні роботи (наприклад, встановити віконні та дверні коробки в прорізи) і лише потім приступати до укладання плитки. У заміських будинках спочатку виконують облицювання на верхніх поверхах і в останню чергу - на першому поверсі.

Вы можете получить демократичную и доступную стоимость укладки плитки при ремонтных работах от опытных специалистов с большим опытом работы, с соблюдением сроков выполнения работ.

Що раніше облицьовувати: стіни або підлоги?

Тут однозначної відповіді немає. Одні фахівці рекомендують починати з підлоги, інші - з укладання плитки на вертикальні поверхні. Ми дотримуємося тієї думки, що першими облицьовують саме стіни, а не пів. Але навіть якщо ви вирішили прислухатися до іншої думки, пам'ятайте, що укладання плитки на стіни починають через кілька днів після облицювання підлоги. За цей час розчин повинен повністю схопитися. Щоб не пошкодити підлогову облицювання під час роботи над стінами, її рекомендується накрити картоном.

Облицювання вважається якісною в тому випадку, якщо вона:

- жорстка;

- рівна у всіх напрямках;

- не має тріщин, сколів, вибоїн, а також висолів розчину;

- однотонна або має плавний перехід від одного відтінку до іншого;

- має повністю заповнені розчином, однакові по ширині і взаємно перпендикулярні шви (виняток становить хіба що облицювання з кам'яних плиток, де різно-широкі шви - засіб художньої виразності).

Простір між підставою і облицювальною покриттям має бути повністю заповнений розчином (мастикою). Причому вартість монтажу плитки буде нижче ніж в житловому приміщенні.

Укладання плитки на вулиці

Перед тим, як почати укладання плитки на вулиці необхідно дотриматися всіх правил і технологію. Укладання плитки на вулиці - це можливість провести облицювання ступенів, фасадів та інших будівельних конструкцій.

Плитка за останнім часом зазнала великих змін і стала набагато міцніше і надійніше. Все це обумовлено завдяки використанню сучасних технологій, які дозволили створювати практичний матеріал найвищої якості.

Для того, щоб почати укладання плитки необхідно ретельно вивчити місце і умови, в яких буде проводитися роботи. Після цього можна приступити до підготовки підстави. Для цього його необхідно буде вирівняти і прогрунтувати.

Після цього при необхідності укладається гідроізоляція, на яку згодом укладається керамічна плитка. Для укладання плитки використовуються спеціальні суміші, які можна придбати, як в готовому вигляді, так і приготувати самостійно. Дуже важливо також визначитися з кількістю плитки, щоб її було достатньо. Також дуже важливо, щоб вся плитка купувалася з однієї партії. Так як іноді можуть бути деякі відмінності у відтінках.

Для чего нужна химчистка мягкой мебели

Морилка для дерева: переваги і види

Распашные калитки - удобство использования

Фундамент для деревянного дома

Металочерепиця Характеристики