Морилка для дерева: переваги і види

Морилка для дерева носить другу назву - бейц. Застосовується для проведення тонування виробів з натурального дерева. Вона необхідна для виділення натуральної текстури, забарвлення основи в потрібний колір, просочення дерева, захисту його від поразки. На сьогоднішній день саме морилка вважається природним, натуральним барвником, який здатний надати дереву будь-який відтінок: від світлого, молочного до темного, каштанового. З широкої палітри колірної гами ви можете вибрати саме той варіант продукту, який необхідний вам для роботи або продажу.

Вы можете выбрать и купить морилку для проведения тонирования изделий из натурального дерева по самой выгодной. низкой и доступной цене.

Особливості застосування морилок для дерева

Морилка для дерева - це досконалий, інноваційний продукт, який не застигає шаром на дереві, а проникає вглиб його текстури. Рівень захисту матеріалу від гниття залежить від складу придбаного вами продукту. Він може мати максимальний ступінь захисту (для використання у вологих приміщеннях або на відкритому повітрі) або мінімальну (для експлуатації дерев'яних виробів в приміщенні). Зверніть увагу, на якій основі створено бейц. Якщо в його складі є віск, акрил або масло, то цей матеріал гарантовано захистить базовий матеріал від гниття.

Важливий плюс морилок для дерева - їх вартість. Ви можете підібрати продукт, який оптимально підходить вам за ціною. Завдяки широкому діапазону цін, кожен покупець може підібрати бейц, комфортний для його бюджету.

Якщо ви звернули увагу на морилки для дерева, виготовлені на водній основі, то будьте обережні. Цей склад вимагає додаткової роботи. Наприклад, вода швидко вимивається з дерева і абсолютно ніяк не захищає його. Тому ця морилка потребує додаткового захисному шарі. Покрийте деревину кількома шарами лаку після того, як ви завершите роботу з просоченням. Тоді ви можете бути впевнені в тому, що ваша основа надійно захищена.

Також зверніть увагу на те, що при використанні морилки для дерева на водній основі, ви можете піднімати ворс. Цей нюанс усувається тільки в процесі подальшого шліфування.

Краска для Металлочерепицы

Гидроизоляция пола перед стяжкой

Мідна покрівля: характеристики і види

Фундамент для деревянного дома