ПРИРОДА Києва.

ПРИРОДА Києва. Території, визнані мають внутрішню цінність, призначені для захисту від комерційної експлуатації, з тим щоб зберегти їх природні властивості. В Україні склалася система різних видів природних заповідників. Заповідники розрізняються за обсягом своєї захисної діяльності, юрисдикції, під якою вони служать, розміром території, яку вони контролюють, і ступеня, в якій вони відкриті для публіки для народної освіти і відпочинку на природі. Станом на 2007 р загальна площа всіх видів охоронюваних територій, природних заповідників і парків в Україні становила приблизно 2,8 млн. Га, що становить близько 4,7% від загальної площі території України. Природні заповідники є основним напрямком природоохоронної діяльності України.

Самые важные интересные события в городе Киев собраны на портале kiyevlyanka и доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Природні заповідники Києва

Ділянка землі або водойму, призначений для захисту деяких конкретних рослин або видів тварин. Такі ділянки не уявляють собою повністю округлі природні комплекси, як в природних заповідниках. Найбільш поширені заповідники були створені для захисту цінних диких тварин і птахів шляхом заборони полювання на їх території протягом 10 і більше років. Рибальські притулку захищають нерестовища або молоду рибу. Ландшафтне притулок в Києві може захищати мальовничу річкову долину або озеро, так що його естетичні якості будуть зберігатися в інтересах відпочинку на природі і туризму. Невеликі ділянки лісу, степу або водно-болотних угідь можуть бути призначені в якості притулку для рослин з метою захисту їх унікальної флори. Геологічні об'єкти, такі як печери або місця, багаті копалинами, також можуть бути захищені. Навіть місце історичного значення може бути позначено як заповідник. У 2007 році в Україні налічувалися 2 709 різних видів диких тварин, які займають понад 900 000 га ...

Міграційні ПТАХИ. Міграція є частиною життєвого циклу деяких птахів з Києва. Це щорічне явище, що залучає цілі популяції птахів в далеких переміщеннях від місць їх розмноження до місць зимівлі і назад. Міграція залежить від складного внутрішнього ритму, що впливає на весь організм, особливо на ендокринні залози. Географічне положення України і її кліматичні варіації підтримують кілька моделей міграційної поведінки серед більш ніж 150 видів перелітних птахів: сезонне переміщення, прольоти, змішані сидячі / міграційні рухи і вертикальні переміщення. Взимку більшість птахів летить на південь або південний захід, але деякі вважають за краще східні напрямки (в'юрок, очеретянка). Масивні сезонні переміщення з Києва характерні для ластівок, лелек, гусей, відблисків, куликів, солов'їв та інших птахів. Птахи прибувають в квітні або травні і відбувають у вересні або жовтні. Багато водоплавні птахи залишаються в місцях їх розмноження, поки озера і річки залишаються вільними від льоду.

Товари з Китаю

ПРИРОДА Києва.

Схема Покрівлі

ПЛЮСИ ПСОРІАЗУ