Застосування натяжних стель

Створюємо інтер'єр з натяжними стелями

У сучасному інтер'єрі міських квартир типовим способом обробки стелі почесне перше місце зайняли натяжні конструкції з ПВХ плівок і тканини.

Даний вид обробки стелі став особливо популярний в новобудовах, так як новий будинок дає усадку і перекриття можуть деформуватися і піти невеликими микротрещинами.

В даний момент ми розглянемо найбільш часте застосування натяжних стель і їх відмінностей в дизайні основних приміщень в квартирах.

Вільний політ творчості - понад дві сотні забарвлень!

  • Вы можете выбрать и заказать натяжные потолки киев на любой вкус, к Вашему вниманию большой ассортимент вариантов и цветовой гаммы. высокое качество материалов по выгодной и доступной цене.

Натяжні стелі мають дуже велику колірну палітру. У підборі кольору, або малюнка Вам допоможуть наші каталоги натяжних стель, а також деякі рекомендації.

Кожен колір несе в собі особливу енергетику тому, необхідно, щоб обраний колір стелі, як і всієї кімнати, підходив саме Вам. Вчені встановили, що кожен колір має свою довжину електромагнітної хвилі і надає різну дію на організм людини. Крім цього, кожна людина, в різному віці випромінює різні електромагнітні хвилі, тому колірні переваги з віком змінюються.

Натяжна стеля для спальні

Для натяжної стелі в спальні молодої пари підійде практично будь-який колір. Обмеженням послужить тільки фантазія. Найчастіше молодята замовляють стелю зі спеціальною світлодіодним підсвічуванням.

Таке підсвічування завжди створює романтичну обстановку в спальні. Парам, які перебувають у шлюбі не перший рік, використовувати яскраві кольори не рекомендується. Краще за все звернути увагу на пастельні або однотонні відтінки стелі.

Натяжна стеля для кухні

Підбір кольору натяжної стелі на кухні заснований на Ваших перевагах. Він може бути холодних і світлих відтінків, які візуально зроблять стелю більш високим.

Іноді, в кухні хочеться створити якусь «камерність» і затишок, в цьому випадку допоможуть теплі і темні тони. Якщо на кухні є яскравий гарнітур, то стелю краще зробити білим. Він буде служити фоном для яскравої плями кухонних фасадів.

Натяжна стеля в кухні це не тільки красиво, але і практично, адже більшість затоплень сусідами відбуваються саме на кухні або в санвузлах. У випадку протікання така стеля збереже в цілості Ваше майно. Він затримає всю вологу всередині. Воду можна буде злити самостійно (через отвір для люстри), або можна скористатися для цього послугами фахівців.

​Вирощування сосни і ялини

Качественная игра на Азино

Черновецкая область

Матеріали для Покрівлі