Зоогеографічна фауна України

ФАУНА УКРАЇНИ ТА ОХОРОНА ТВАРИН

Зоогеографічна фауна України відноситься до євро-сибірської зоні. Тільки кримські гори відносяться до середземноморської підзоні. Через прикордонного розташування України і відсутності природних бар'єрів її фауна є проміжною між фауною Європи і Центральної Азії, а також між фауною лісового поясу, степового пояса і субтропіків. Західні кордони місць проживання багатьох східних видів тварин проходять через Україну; аналогічно, східні і північні кордони місць проживання багатьох західноєвропейських і середземноморських видів зустрічаються в Україні. 

Самые важные интересные события в городе Киев собраны на портале #Сайты Украины# и доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Річка Дніпро є важливим природним бар'єром для поширення тварин зі сходу на захід. В цілому на території України налічується близько 28 000 видів тварин, серед яких понад 690 видів хребетних (101 ссавець, 350 птахів, 21 рептилія, 19 амфібій і більше 200 риб, з яких 110 - прісноводні). Широке і все більш інтенсивне використання земель для ведення сільського господарства, зростання масштабної експлуатації лісів і корисних копалин, а також швидка індустріалізація та урбанізація призвели до необхідності захисту залишків багатої флори і фауни України від вимирання через мережу природні заповідники, які забезпечують повний захист дикої природи, а також заповідники, які забезпечують частковий захист ... Дізнайтеся більше про фауну України і зусилля по охороні дикої природи, відвідавши такі записи:

Нинішня фауна України почала розвиватися в епоху пізнього еоцену, якщо не раніше. Серед ссавців в кінці палеоцену був безрогі носоріг; серед птахів були баклан, морська чайка, лелека, дика качка і сова. Річки були населені крокодилами, а моря - китами і багатьма видами молюсків і риб. Протягом декількох льодовикових періодів в епоху плейстоцену більша частина території України була покрита льодовиками. У тундрі, що межує з ними, мешкали види, пристосовані до холодного клімату. В середньому голоцені клімат став схожий на те, що є сьогодні. Багато видів раннього періоду поступово гинули (мамонт, носоріг); деякі види просунулися далі на північ (вівцебик). Людська діяльність - полювання, скотарство, сільське господарство - сприяла зубожіння фауни мамонта. вирощування степів

Особенности городов Украины

Робимо Дах Своїми Руками

Диагностика состояния кровли