Відмінність вимірювальних трансформаторів напруги

Основна принципова відмінність вимірювальних трансформаторів напруги (ТН) від трансформаторів струму (ТС) полягає в тому, що вони, як і всі силові моделі, розраховані на звичайну роботу без закороченому вторинної обмотки.

У той же час, якщо силові трансформатори призначені для передачі транспортується потужності з мінімальними втратами, то вимірювальні трансформатори напруги конструюються з метою високоточного повторення в масштабі векторів первинної напруги.

Вы можете купить трансформатор напряжения измерительный для понижения высокого напряжения, подаваемого в установках переменного тока на измерительные приборы и реле защиты и автоматики по самой выгодной цене.

За принципом своєї дії, вони ідентичні силовому трансформатору. Є у нього втрати від намагнічування, вони в слідстві дають деяку похибка. Для цього, є розкид в класах точності. Ось з цієї нагоди стаття, класи точності приладів. У них бувають кілька вторинних обмоток, і різну кількість фаз. Крім напруги, є і максимальна потужність, яку він здатний забезпечити, при цьому, правильно і довго функціонувати, від несприятливого перегріву внутрішніх обмоток. Способи їх установки різні, внутрішні і зовнішні.

У каскадному ТН обмотка високої напруги ділиться на частини, що розміщуються на різних стрижнях одного або декількох магнитопроводов, що полегшує її ізоляцію щодо сердечника трансформатора напруги в кожному каскаді. Так, у ТН типу НКФ-110 кВ обмотка ВН розділена на дві частини (ступені), кожна з яких розміщена на протилежних стрижнях двухстежневого муздрамтеатру. Магнитопровод з'єднаний з серединою обмотки ВН і знаходиться по відношенню до землі під напругою, рівним половині фазного. Завдяки цьому обмотка ВН ізолюється від муздрамтеатру на меншу напругу, що істотно зменшує розміри і масу трансформатора напруги. У ТН типу НКФ-220 кВ обмотка ВН розділена на чотири частини, завдяки чому обмотка ВН ізолюється від муздрамтеатру тільки на одну четверту фазної напруги.

Трансформатори напруги типу НКФ мають два комплекти вторинних обмоток. Одна група обмоток з'єднується в зірку за допомогою зовнішньої комутації, друга - в розімкнутий трикутник.

Особенности и критерии выбора входной двери

Отличие измерительных трансформаторов напряжения

Первый этап оформления права собственности

Мідна покрівля: характеристики і види