Спосіб визначити розмір Converse

Загалом, Конверс підходить більше, ніж ваша середня взуття. На своєму сайті бренд стверджує, що Converse підходить на половину більшого розміру, але деякі люди кажуть, що зменшують в натуральну величину, особливо якщо ви носите більший розмір для початку. Конверсы Вы можете заказать и купить по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Відмінний спосіб визначити розмір Converse - вручну виміряти ступню. Встаньте на аркуш паперу прямо під стіною. Попросіть кого-небудь відзначити верхню частину верхньої частини і задньої частини п'яти, а потім виміряти відстань між цими двома точками. Це може бути набагато надійніше, ніж покладатися на розміри, які можуть бути неоднаковими для різних брендів.

Як доглядати за конверсію

Мити класичний полотно Converse:

Відокремте шнурки від взуття

Занурте тканинну щітку в трохи теплої води і м'якого мила, це зробить щетинки трохи ніжніше.

Використовуйте кисть, щоб стерти будь-які сліди на полотні і гумовій підошві.

Уникайте використання занадто великої кількості води, щоб запобігти появі плям від води і полегшити їх висихання.

Помістіть шнурки в миску з водою і милом, помийте їх руками.

Покладіть Конверс і шнурки, щоб висохнути на повітрі. Наповніть взуття папером, щоб вона зберігала свою форму.

У 70 стилів, як правило, більш жорсткі і структуровані. Вони мають більш товсту підошву з додатковою амортизацією і зроблені з більш товстого полотна, що робить їх більш жорстким і структурованим стилем. Гума на 70 стилях закінчена з глянцевим не зовсім білим пальто, на відміну від звичайного All Stars, даючи їм класичний вінтажний стиль Американа.

У той час як All Star зародилася як баскетбольна взуття, One Star бере свій початок в катанні на ковзанах. Стилі One Star з більш товстою підошвою і часто виготовляються з матеріалу, відмінного від полотна, являють собою більш сучасний погляд на класичні стилі Converse, які оновлюються в нових матеріалах і візерунках. Якщо ви хочете розширити свою колекцію Converse, чому б не спробувати One Star?

Двосхилий Дах Своїми Руками

Доставка металочерепиці

Фінська Металочерепиця Ruukki