​Полтавський бургер-бар отримав нагороду

Полтавський бургер-бар отримав нагороду «Кращий ресторан Європи-2017» За даними журналу Business Ukraine, інтер'єр Shade Burger був визнаний кращим в Європі на конкурсі «Ресторан і дизайн» в Лондоні 5 жовтня 2017 року. Журнал "Бізнес Україна" Самий стильний інтер'єр ресторану Європи знаходиться в Україні. Можливо, ще більш дивно, що відзначений нагородами ресторан знаходиться не в самому серці процвітаючого Києва або на елегантних бульварах космополітичних Львова та Одеси, а у відносно провінційному Полтаві, повідомляє журнал Business Ukraine. 

Самые важные и главные события в городе Полтава и области доступны на poltava-city.com и доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Полтавський ресторан Shade Burger став переможцем в категорії «Ресторан Європи» на конкурсі «Restaurant and Design Awards» в Лондоні 5 жовтня 2017 року. Конкурс «Restaurant and Bar Design Awards», який вже дев'ятий рік, є всесвітньо визнаним конкурсом, присвяченим дизайну місця для їжі та напоїв. Він охоплює всі мислимі простору: від кораблів до аеропортів, музеїв і фургонів, від закладів, зазначених зірками Мішлен, до швидкоплинних захоплень спливаючій вуличної культурою їжі. Ця престижна нагорода привернула міжнародну увагу до все більш інноваційної та вражаючою індустрії дизайну в Україні. Читайте також Переважна більшість іноземних гостей «Євробачення-2017» розповідають про інше візит - опитуванні. У ньому висвітлюється масовий зсув, що відбувається в країні в даний час, коли Україна дистанціюється від пострадянської демонстрації і все більше інтегрується в сучасне європейське культурне співтовариство. Інтер'єр ресторану Полтави, який привернув увагу лондонського журі, відрізняється мінімалістською постіндустріальної бетонної естетикою і незвичайними світловими рішеннями з демократичним ансамблем для сидіння. Все це далеко від традиційного пострадянського акценту на екстравагантності і надлишку, який розглядав Україну як стереотипне місце для позбавленою смаку вульгарності і грубих проявів матеріального багатства.

​Несколько красивых фрагментов кода

Позитивные изменения городов Украины

Переваги будинків з мансардою