Кімнатний квітка орхідея

В інтернет-магазині вас чекає велика колекція екзотичних кімнатних рослин за доступними цінами. Ніжна орхідея, вже давно стала улюбленицею квітникарів в наших краях, поширена по всьому світу - від тропічних лісів Центральної Америки і Австралії до високогірних областей Азії.

Вы можете выбрать и заказать орхидеи по доступным и приятным ценам, только у нас Вас ждет самая большая коллекция экзотических комнатных растений .

Кімнатний квітка орхідея вимагає особливого догляду і уваги. Майже всі сорти, за рідкісним винятком, теплолюбні. Але вони погано переносять яскраве сонце і великі температурні перепади, потребують постійного розсіяному освітленні, а в осінньо-зимовий період - ще і в штучному світлі. Поливати кімнатні орхідеї потрібно помірно, при цьому краще уникати поливу під корінь, замінивши його обприскуванням. Рекомендується пересаджувати домашні рослини раз на рік в горщик більшого розміру, а влітку - не забувати про добриві грунту.

Серед домашніх орхідей в онлайн-каталозі найбільшою популярністю користується орхідея фаленопсис. У цієї квітки великі суцвіття (розмір окремих квіток коливається від 6 до 10 см) і довге стебло.

Орхідею прийнято вважати виключно дорогим кімнатною квіткою, однак це не завжди так. Вартість рослини може варіюватися в залежності від сорту і величини суцвіть.

При покупці орхідей потрібно звертати увагу на саму рослину, воно не повинно бути великим за розміром і без темних плям на Бульба або листі, адже ці плями означають, що рослина заражене бактеріями. Тому не слід вибирати орхідеї з дрібними дефектами на листках. Для початківців цілком підійдуть такі види орхідей, як: фаленопсис, цимбидиум, дендробиум - за ними догляд простіше. Якщо в будинку прохолодно, можна придбати пафіопеділюми або целогину. А якщо в приміщенні тепло, то підійдуть - ванди і фаленопсіси. При догляді за орхідеями дуже важливий полив, він повинен бути рівномірним, хоч вони і звикають до малої кількості води.

Коріння у декоративної орхідеї мають такий пристрій, щоб довше затримувати в собі воду і швидко її вбирати. Корисним для них стане, якщо поставити поруч з ними ємність з водою або використовувати зволожувач для повітря, або щодня обприскувати. Вологість повітря необхідна для орхідей, повинна становити 60-70%.

У залицяння за орхідеями, найважливішим фактором є освітленість. Чим яскравіше освітлення, тим краще цвіте орхідея, адже їм в добу необхідно 9-16 годин світла. Тому краще, щоб вони знаходилися біля південного вікна. Однак не варто захоплюватися в освітленні, адже рослина може просто згоріти. Темнувато-зелене листя, а не світло-зелені або яскраво-зелені, кажуть про недостатність світла, а пожовкле листя про надлишок світла. Але як вважають фахівці, в обприскуванні існують свої позитивні сторони і недоліки, адже його потрібно проводити так, щоб волога не потрапила на квітки. Інакше це викличе загнивання.

Кредитная карта и кредит

Утепление Скатной Кровли

Кроквяна система покрівлі

Профнастил для Покрівлі