​Кілька порад по ремонту квартири

Кілька порад по ремонту квартири

Почувши слово «ремонт», людина відразу уявляє перед очима клопоти, пил, бруд і будматеріали. І само собою задається питання «З чого почати і як?». Звичайно ж, ремонт будинку повинен починатися з попередньої підготовки, під яким мається на увазі складання плану, враховуючи всі деталі, що стосуються інтер'єру, дизайну і меблювання будинку.

Вы можете заказать желчь медицинскую для здоровья и долголетия по доступной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Перший пункт плану - це визначити, який вид ремонту очікується зробити: капітальний або косметичний. Тут враховується стан квартири на даний момент. Якщо будинок потребує нових вікнах, рівних стінах або сучасних меблів, то необхідно відремонтувати квартиру капітально. Ну а в разі, якщо можна просто оновити шпалери або пофарбувати стіни, то можна обійтися і з косметичним ремонтом.

Другий пункт - це оновлення дизайну і складання нового плану будинку. Щоб не помилитися і не зробити так, щоб в кінці можна було б жаліти, необхідно взяти аркуш паперу і замалювати хоча б начерки того ідеального будинку, через якого і почався ремонт. У будь-якому випадку, залишати замітки для себе «на всякий пожежний» ніколи не зашкодить!

Далі потрібно буде вирішити з якої кімнати почати ремонт. Взагалі, ремонт починають з віддалених кімнат і поступово наближаються до вхідної частини квартири. Особливо коридори, прохідні кімнати і кухня стоять останніми в черзі кімнат, які очікують ремонту. Поясненням цього є те, що в коридорах і прохідних кімнатах зазвичай буває багато руху, особливо під час ремонту, а в кухні жителі проводять більшу частину свого часу, перебуваючи вдома.

Потім потрібно визначитися з тим, хто буде проводити ремонт: господарі самостійно або ж фахівці. Звичайно, другий варіант вважається найбільш оптимальним. Якщо намічається капітальний ремонт, то обов'язково потрібно покликати фахівців і провести з ними консультації. Знайти хороших працівників і майстрів - теж нелегка робота, тому що людей, які роблять не своє діло, в наш час розвелося багато. Однак, якщо мається на увазі косметичний ремонт, то чому б не попрацювати самому і заощадити свої гроші? Адже клеїти шпалери або пофарбувати стіни і підлоги зможе кожен, якщо є бажання і вільний час.

Наступним пунктом, і мабуть, самим неприємним, є підрахунок грошей, яких потрібно буде витратити на перетворення квартири. Ретельно все треба розглянути і врахувати навіть найдрібніші витрати, так як саме вони в сукупності будуть показувати велику суму.

Отже, після всього цього паперового справи, необхідно приступити до звільнення кімнат і приміщень. Меблі, розташовану в кімнаті, потрібно розташувати в центрі приміщення, так буде доступний прохід до стелі та стін. Також необхідно укрити меблі чимось, щоб захистити її від забруднення і пилу. Взагалі краще було б, якщо меблі разом з технікою перемістити в іншу, вільну від ремонту, кімнату.

Після всіх цих турбот можна сміливо почати сам процес ремонту, купивши, звичайно ж, необхідні інструменти і матеріали. Спочатку потрібно робити самі пилові роботи, такі, як установка вікон і дверей або монтаж електричної проводки, щоб не прибирати весь цей бруд знову і знову. Потім потрібно переходити до фарбування стелі, стін, підлоги і установці плінтусів.

​Сітка для затінення теплиць

Как утеплить полы в квартире

Придбання квартири

​Натуральное дерево в интерьере