​Сітка для затінення теплиць

Сітка для затінення теплиць, садових центрів, розплідників рослин.

Сітка незамінна, коли потрібно скоротити інтенсивність сонячного світла. Вузлове плетіння поліетилену високої щільності дає відмінний захист від ультрафіолетових променів. Наші сітки пропонуються з різним ступенем затінення, від 27% до 80%. Невисока ціна і чудові характеристики - це відмінна риса затеняющей сітки нашого виробництва.

Вы можете выбрать и купить затеняющие сетки на http://setki.rodonit.ua/seti-zatenyayushchie для сохранения и увеличения урожайности по самой выгодной и доступной цене.

Виробляються розміри - 4х100, 4х50, 4х20, 3х50, 3х20 При виробництві затеняющей сітки ми додаємо різні стабілізатори, значно поліпшують характеристики продукту.

Затіняюча сітка захищає від надлишкового сонячного випромінювання, створює від 30 до 95% тіні, розсіює сонячні промені. Завдяки цьому урожай дозріває рівномірно і має відмінний товарний вигляд. Зменшуються витрати на полив і хімзахист рослин.

Застосовувати затінюють сітку просто.

- в зимових садах, розсадниках декоративних чагарників і дерев; - квітникарстві; - при будівництві та ремонті будівель на будівельних лісах; - на дитячих ігрових майданчиках; - на спортивних спорудах - стадіонах, тенісних кортах, басейнах і т.п .; - в місцях відпочинку на узбережжі, горах, аквапарках, базах відпочинку і т.п .; - на навісах для стоянки техніки (автомобілів), складах будматеріалів; - замість маскувальною сітки (легше, дешевше і рівномірніше затінення); - захист від «стороннього погляду» (паркани, будинки, дачі, садові ділянки).

- захист плівки від птахів на силосних траншеях, рукавах для зберігання зерна, сінажу; - навіси над загонами для с / г тварин (ВРХ, птиці та ін.)

- захист товарів та будматеріалів від вигорання кольору на сонці.

Сітка виготовляється з високоміцного стрічкового светостабілізірованного поліетилену методом вузлового плетіння. Легка, міцна, не розпускається. Нетоксичний, не гниє. Тривалий термін захисту від руйнування сонцем - 5 років.

Розмір сітки: ширина полотна 2, 3, 4, 5, 6, 8 І 12 м. І довжина 50 м. В рулоні. Ступінь затінення 40 - 50 - 70 - 85%. Колір - темно-зелений, червоний.

Структура затінення застосовується при вирощуванні хвойних, декоративних та інших видів тіньолюбних рослин, використовуваних в ландшафтному дизайні. Так само встановлюється для торгівлі рослинами в відкритих садових центрах.

Завдяки конструкції для затінення є можливість установки верхнього зрошення рослин, що дозволяє вирішити проблему поливу рослин і прямого попадання сонячних променів (захист рослин від опіків).

Краска для Металлочерепицы

Заводи металочерепиці

Фінська Металочерепиця

Доставка металочерепиці