Характеристика підлогового масиву

Зараз на ринку безліч варіантів дерев'яних підлог: від недорогих до елітних. Якими критеріями слід керуватися при покупці, на що звернути особливу увагу і який матеріал віддати перевагу в тому чи іншому випадку? На ці та інші питання ми постараємося дати відповіді.

Самый популярный строительный интернет магазин Днепр - лидер продаж строительных и отделочных материалов по самой выгодной и доступной цене, Вы можете выбрать и купить все самое необходимое в любое удобное время.

До дерев'яних підлог можна віднести паркет (штучний і складальний), паркетну дошку, а також дошку масивну. Перше і третє виготовляється цілком з цінною (в тій чи іншій мірі) деревини. Що стосується паркетної дошки, то у неї цінним є лише зовнішній шар, а нижні виконуються з масиву недорогих деревних порід.

Вартість дерев'яних підлог

Конкретні ціни на дерев'яні підлоги назвати складно, так як на ринку представлені десятки виробників і сотні постачальників (від спеціалізованих салонів до супермаркетів), так що вартість квадратного метра підлоги може істотно варіюватися.

Загальновідомо, що найдорожче дерев'яне покриття - це масивна дошка, за нею йде паркет, а вже потім паркетна дошка. Цей ряд досить умовний. Сперечатися з тим, що масивна дошка - матеріал для заможних людей, дійсно складно.

Стовідсотковий масив (на всю товщину) при досить значних габаритах дошки (тут вже підійде тільки добірна сировина) не може бути загальнодоступним по визначенню. А ось серединна позиція паркету в ціновому ряду потребує пояснень. Справа в тому, що асортимент паркетних підлог надзвичайно широкий. Сьогодні можна знайти досить демократичні варіанти (простий паркет з широко поширених порід дерева для укладання вразбежку, ялинкою та т. Д.), І замовити ексклюзивний художній паркет.

Що стосується паркетної дошки, то вона виготовляється з використанням деревно-плиткових матеріалів і являє собою найбільш доступний за ціною варіант. Є, звичайно, і дуже дорога паркетна дошка (підвищеної зносостійкості), яка наближається за терміном служби, та й по вартості до паркету.

масивна дошка

Масивна дошка при грамотному монтажі прослужить без проблем кілька десятків років

Паркетна дошка за зовнішнім виглядом практично не відрізняється від паркету, але зате на порядок дешевше його.

Головна відмінна характеристика підлогового масиву - значні габарити. Зазвичай ширина кожної дошки становить 8-15 см, а довжина - від 60 см до 3 м (іноді навіть до 5 м). Ця перевага стає ще більш очевидним, якщо враховувати, що у тришарової паркетної дошки товщина робочого шару складає всього 3-4 мм, а у штучного паркету - 7-8 мм.

Масивна дошка є більш теплим покриттям, ніж підлога з інших сучасних матеріалів. Це дозволяє обійтися без додаткових систем обігріву. При укладанні дошки виходить цілісний дерев'яна підлога з максимальною шумоізоляцією.

При настилі масиву пред'являються дуже жорсткі вимоги до якості підстави. Воно повинно бути міцним (жорстким), рівним і сухим. В іншому випадку дошки можуть почати «гуляти», тріскатися, розшаровуватися.

Характеристика раздвижных дверей

Характеристика підлогового масиву

Перистальтичні шлангові насоси

Перекрити Дах Своїми Руками