Перистальтичні шлангові насоси

Діапазон продуктів, що перекачуються охоплює практично весь спектр «проблемних» середовищ: від хімічно активних до пастоподібних і газорідинних, висококонцентрованих абразивних суспензій з твердими включеннями і довговолокнистих структурами.

Область застосування насосів - від металургійних заводів і підприємств ВКГ до атомних електростанцій і комплексів по знищенню хімічної зброї.

Перистальтичні насоси це зважених насоси з манометричної висотою всмоктування до 9 м (29,5 футів).

Насос може тривалий час працювати в сухому режимі без пошкоджень. Перекачування рідини можливо в обох напрямках, тобто насос є повністю реверсивним. Існують 13 моделей насосів продуктивністю від 15 до 77 000 л / ч (0,07 до 339 гал / хв).

Более подробную и полезную информацию о принципах функционирования перистастальтических насосов можно узнать на AgriNEWS в удобное для Вас время, бесплатно и без регистрации.

В конструкції насоса не передбачені ущільнення, що виключає можливість витоків і забруднення навколишнього середовища. Рідина знаходиться виключно всередині шланга. Шланг насоса - це основний компонент технічного обслуговування.

Перистальтичних насосів - застосування

Виробництво кераміки: перекачування керамічного шлікера, заповнення форм, використання в якості насоса для фільтр-пресів.

Гірничодобувна промисловість: перекачування шламу, глиняного шлікера, сульфату свинцю, піритовими шламу.

Очищення води: перекачування зольной рідини, дисперсій флокулірований частинок, бруду і шламу.

Будівельна промисловість: перекачування рідкого або армованого будівельного розчину, рідкого гіпсу, легкого бетону.

Хімічна промисловість: перекачування кислот, спирту, очищувальних засобів.

Виробництво фарб і покриттів: перекачування водяних та акрилових фарб, барвників, покриттів для стін.

Фільтр-преси: подача рідин (суспензій), нагнітання тиску.

Паперова промисловість: перекачування каучуків, шламу, каоліну.

Харчова промисловість: перекачування томатного соку, картопляного пюре, желатину, шламів пивоварної промисловості, рибного пасти.

Бальнеологія: перекачування термальних грязей.

Інші сфери застосування: перекачування клею, розчинів солей, добрив.

Перистальтичних насосів - ПРИНЦИП ДІЇ:

Перекачування рідини досягається за допомогою стисненням кругового контуру шланга за допомогою двох діаметрально обертових колодок. За допомогою такого руху рідина проштовхується вперед по шлангу, який стискається і відпускається колодками, так званими «черевиками», встановленими на роторі. Коли «башмак» доходить до кінця контуру, армована трубка негайно приймає свою початкову форму, генеруючи за рахунок цього сильний вакуум, що втягує додатковий об'єм рідини всередину.

Область применения насосов

Мир истории украинских городов

Металочерепиця Відгуки

Перекрити Дах Своїми Руками