Демонтаж старого покриття

При будівництві заміського будинку одним з найважливіших елементів і етапів будівництва є монтаж і ремонт покрівлі даху.

Красива і надійний дах є запорукою естетичного вигляду будівлі і збереження тепла у Вашому домі. Вибір матеріалу, з якого буде виконана Ваша дах дуже відповідальний. При існуючому виборі покрівельних покриттів наші фахівці завжди нададуть допомогу і консультацію і підберуть для Вас оптимальне рішення. Також наша компанія  готова запропонувати Вам послуги з капітального та поточного ремонту покрівлі даху.

При проведенні поточного ремонту проводиться поглиблений огляд, усуваються пошкоджені ділянки покриття, гідроізолюють шви і місця протікання, очищається і оглядається система водовідведення. Капітальний ремонт передбачає заміну конструкцій, заміну покриття, утеплення, монтаж снегозадержательной і водостічної систем, перебудову в терасу.

Ремонт даху заміського будинку необхідний при появі протікання, зниження ізолюючих якостей покрівлі та наявності пошкоджень.

Ремонт даху може бути поточним, аварійним та капітальним.

У першому випадку ми усуваємо місця протікання, відновлюємо функціональність і зовнішній вигляд покрівлі, підвищуємо рівень тепло- і шумоізоляції. Аварійний ремонт передбачає швидке відновлення пошкоджених ділянок даху і є тимчасовим заходом.

У процесі капітального ремонту ми:

Міняємо дахове покриття на нове.

Проводимо заміну обрешітки.

Виконуємо посилення кроквяної системи.

Забезпечуємо пристрій додаткових гідроізоляційних шарів.

Міняємо утеплювач.

Ми використовуємо в роботі всі види покрівельних матеріалів: ондулін, керамзитного черепиця, м'яка черепиця, металочерепиця та ін. Вибір залежить тільки від ваших уподобань.

Ми надаємо професійний ремонт покрівлі рідкої гумою. До кожного виду робіт виконується індивідуальний підхід і гранична уважність.

На даний момент ми спеціалізуємося на наступних видах робіт:

Демонтаж старого покриття, облицювальних матеріалів на парапетах;

Очищення старого покриття від сміття і підготовка робочої поверхні;

Відновлення безшовного полімерно-бітумного покриття;

Усунення розпухання і відшарування старого покриття на поверхні. Часткова реставрація гумових поверхонь всіма типами бистросхвативающегося складами на площі;

Безрулонних покриття даху холодними полімерами, грунтування старого покриття, гідроізоляція старих швів, нанесення нового облицювального покриття;

У комплекс послуг «ремонт покрівлі рідка гума» від нашої компанії входять також і додаткові види робіт - відновлення відсотків, нанесення антикорозійного покриття, видалення старої і нанесення нової фарбування, заміна всіх видів утеплювачів.

Ремонт Сталевий Покрівлі

Ремонт кровельного ковра

Види мансардних дахів

Металочерепиця з Покриттям

Ремонт мягкой кровли.