Утеплення Дахи Своїми Руками

Купуючи будинок, рідко хто замислюється про його внутрішнього оздоблення. Тієї обробці, яка під штукатуркою, в простінках і під стелею. А питання це вкрай важливий, як з точки зору естетики, так і економії. Розповім вам про свій гіркий досвід, який може комусь стати в нагоді.

При покупці будинку ріелтори відразу попередили нас, що доведеться «вкластися» в ремонт. ! 0265200Будинок будувався в кілька етапів і представляв собою суміш цегли і дерева, черепиці, шиферу та жерсті. Так само йшли справи і з внутрішнім «декором». Погоревав деякий час, ми взяли себе в руки і приступили до ремонту. Основні роботи, звичайно, робили майстри, виконуючи ті завдання, що їм поставили. При перекритті даху, ми не врахували, що в приватному будинку дах і горищне приміщення потрібно утеплювати, це ми зрозуміли з настанням холодів. Тому утеплення довелося проводити самим в дуже «незручних» умовах. Тут нам на допомогу прийшла базальтова вата. Про її неоціненних достоїнства напишу докладніше

cvxbyu 0 52Коли в будинку стало реально холодно, ми вирушили в будівельний магазин за консультаціями. Нам на вибір запропонували пінопласт і базальтову вату, описавши всі достоїнства і недоліки того і іншого. З усього сказаного ми зробили висновок, що застосування базальтової вати вже після будівельних робіт підходить більше, за рахунок її здатності згинатися, при укладанні між кроквами і балками.

На відміну від пінопласту, шматки вати можна вирізати більше потрібного розміру, все одно вкластися ідеально і без «просвітів» між листами. Якщо просто, то шари лягають так: металочерепиця, гідроізоляція, дерев'яні перекриття, листи базальтової вати, гідроізоляція і потім на ваш розсуд. Можна використовувати фасадну сітку для утримання вати, а можна плити ОСБ, які будуть утримувати листи і додадуть додаткове тепло.

Споруда Дахи Своїми Руками

Утепление Крыши Своими Руками

Як Зробити Дах Своїми Руками

Робимо Дах Своїми Руками