ТОВ "Богдановицького завод минерало-ватних плит"

В даному розділі ви отримаєте
практичні поради
щодо використання
нашої ізоляції

Мансарда - поверх у горищному просторі, фасад якого повністю або частково утворений поверхнею похилого або ламаного даху. Сучасні технології дозволяють зробити проживання в такому приміщенні комфортним, за умови створення в ньому необхідного мікроклімату. Для цього при проектуванні необхідно передбачити пароізоляційний шар із внутрішньої сторони приміщення і вентиляційний канал із зовнішнього боку теплоізоляційного шару, виконаного з мінплити хата ЛАЙТ. Для видалення надлишкової вологи і вирівнювання температури в мансардному приміщенні також слід передбачати вентиляцію внутрішнього простору всього мансардного поверху.

Особливості застосування та монтажу:

  • При влаштуванні мансард все горизонтальні, вертикальні і похилі огороджувальні конструкції приміщення необхідно утеплювати.
  • При утепленні мансард пароізоляційний шар розташовують між теплоізоляцією і внутрішньої «чорновий» обшивкою; пароізоляцію слід передбачати герметичною.
  • Пародіффузіонная (вітрогідрозахистна) мембрана повинна розташовуватися на поверхні теплоізоляції з утворенням над нею вентиляційного каналу; мінімальна висота вентиляційного каналу - 50 мм. Також, необхідно забезпечити безперешкодний прохід потоку повітря від карниза до коника.
  • При влаштуванні теплоізоляції в кілька шарів шви плит необхідно влаштовувати в розбіг.
  • Плити теплоізоляції повинні укладатися щільно один до одного і до кроквяної системі ; в теплоізоляційному шарі не повинні залишатися западини або порожнини для проходу повітря.

Станок для Производства Металлочерепицы

Оборудование для Производства Металлочерепицы

Особенности подготовки стен к покраске

Як Правильно Зміцнювати Металочерепіцу

Балкони і лоджії з виносом і установка даху