Технологія Утеплення Покрівлі

Схема основних вузлів плоскої покрівліЗміст: [ приховати ]

  • Сегменти теплоізоляційні: матеріали
  • Початок робіт по утепленню
  • Плоска покрівля: внутрішнє і зовнішнє утеплення

Теплоізоляція - один з найважливіших елементів покрівлі. Найпростішим вважається утеплення плоскої покрівлі.

Покрівля захищає будинки від негативних впливів навколишнього середовища. Схема одношарової теплоізоляції плоскої покрівліГорище зазвичай не використовуються для постійного проживання і тому не вимагає створення позитивної температури в холодну пору в процесі експлуатації, не рахуючи будинку з мансардами, в яких обов'язково утеплюється все горищне приміщення, яке використовується в якості житлового.

У тих будинках, де холодні даху, утеплення робиться тільки для горищного перекриття, яке представляє собою стелю житлових приміщень і підлогу горища.

У разі якщо горище або мансарда використовуються для виконання якихось робіт або для проживання, теплоізоляція виконується по всій покрівлі.

Для будинків, що мають плоскі покрівлі без горищних приміщень, і будинків, що мають скатні покрівлі, коли житлові або службові приміщення розташовуються безпосередньо під дахом, покрівля повинна бути повністю утеплена. Завдяки цьому можна уникнути великих тепловтрат. З приміщення через стелі може йти до 50% тепла. Саме тому утеплення плоского даху потрібно приділити особливу увагу.

Схема утеплення плоскої покрівлі піноскломСегменти теплоізоляційні: матеріали

Коли покрівля вже зведена і можна починати теплоізоляцію, слід правильно підібрати матеріал для утеплення. Укладання таких матеріалів для теплоізоляції, як плити, рулони або сипучі утеплювачі, - досить проста процедура, яка не потребує спеціальних навичок.

Плити мінеральної вати, які мають форму прямокутника або клина, укладаються дуже легко, після чого стикуються між собою.

При влаштуванні теплоізоляції плоскої покрівлі з рулонних або сипучих матеріалів слід знати деякі нюанси, які дозволять істотно прискорити і спростити роботу з ними.

  1. Структура матеріалу.
  2. Форма матеріалу і його зовнішній вигляд.
  3. Вихідна сировина, з якого він був зроблений.
  4. Щільність матеріалу (в середньому).
  5. Жорсткість.
  6. Теплопровідність.
  7. Опір горіння.

Ремонт Сталевий Покрівлі

Металопрофіль для Покрівлі

Технология Утепления Кровли

Пароізоляція для Покрівлі