Технологія Утеплення Покрівлі

Схема основних вузлів плоскої покрівліЗміст: [ приховати ]

  • Сегменти теплоізоляційні: матеріали
  • Початок робіт по утепленню
  • Плоска покрівля: внутрішнє і зовнішнє утеплення

Теплоізоляція - один з найважливіших елементів покрівлі. Найпростішим вважається утеплення плоскої покрівлі.

Покрівля захищає будинки від негативних впливів навколишнього середовища. Схема одношарової теплоізоляції плоскої покрівліГорище зазвичай не використовуються для постійного проживання і тому не вимагає створення позитивної температури в холодну пору в процесі експлуатації, не рахуючи будинку з мансардами, в яких обов'язково утеплюється все горищне приміщення, яке використовується в якості житлового.

У тих будинках, де холодні даху, утеплення робиться тільки для горищного перекриття, яке представляє собою стелю житлових приміщень і підлогу горища.

У разі якщо горище або мансарда використовуються для виконання якихось робіт або для проживання, теплоізоляція виконується по всій покрівлі.

Для будинків, що мають плоскі покрівлі без горищних приміщень, і будинків, що мають скатні покрівлі, коли житлові або службові приміщення розташовуються безпосередньо під дахом, покрівля повинна бути повністю утеплена. Завдяки цьому можна уникнути великих тепловтрат. З приміщення через стелі може йти до 50% тепла. Саме тому утеплення плоского даху потрібно приділити особливу увагу.

Схема утеплення плоскої покрівлі піноскломСегменти теплоізоляційні: матеріали

Коли покрівля вже зведена і можна починати теплоізоляцію, слід правильно підібрати матеріал для утеплення. Укладання таких матеріалів для теплоізоляції, як плити, рулони або сипучі утеплювачі, - досить проста процедура, яка не потребує спеціальних навичок.

Плити мінеральної вати, які мають форму прямокутника або клина, укладаються дуже легко, після чого стикуються між собою.

При влаштуванні теплоізоляції плоскої покрівлі з рулонних або сипучих матеріалів слід знати деякі нюанси, які дозволять істотно прискорити і спростити роботу з ними.

  1. Структура матеріалу.
  2. Форма матеріалу і його зовнішній вигляд.
  3. Вихідна сировина, з якого він був зроблений.
  4. Щільність матеріалу (в середньому).
  5. Жорсткість.
  6. Теплопровідність.
  7. Опір горіння.

Ремонт Сталевий Покрівлі

Металопрофіль для Покрівлі

Технология Утепления Кровли

Рідка Гідроізоляція Покрівлі

Пароізоляція для Покрівлі