Технологія Утеплення Покрівлі
Зміст: [ приховати ]
- Сегменти теплоізоляційні: матеріали
- Початок робіт по утепленню
- Плоска покрівля: внутрішнє і зовнішнє утеплення
Теплоізоляція - один з найважливіших елементів покрівлі. Найпростішим вважається утеплення плоскої покрівлі.
Покрівля захищає будинки від негативних впливів навколишнього середовища. Горище зазвичай не використовуються для постійного проживання і тому не вимагає створення позитивної температури в холодну пору в процесі експлуатації, не рахуючи будинку з мансардами, в яких обов'язково утеплюється все горищне приміщення, яке використовується в якості житлового.
У тих будинках, де холодні даху, утеплення робиться тільки для горищного перекриття, яке представляє собою стелю житлових приміщень і підлогу горища.
У разі якщо горище або мансарда використовуються для виконання якихось робіт або для проживання, теплоізоляція виконується по всій покрівлі.
Для будинків, що мають плоскі покрівлі без горищних приміщень, і будинків, що мають скатні покрівлі, коли житлові або службові приміщення розташовуються безпосередньо під дахом, покрівля повинна бути повністю утеплена. Завдяки цьому можна уникнути великих тепловтрат. З приміщення через стелі може йти до 50% тепла. Саме тому утеплення плоского даху потрібно приділити особливу увагу.
Сегменти теплоізоляційні: матеріали
Коли покрівля вже зведена і можна починати теплоізоляцію, слід правильно підібрати матеріал для утеплення. Укладання таких матеріалів для теплоізоляції, як плити, рулони або сипучі утеплювачі, - досить проста процедура, яка не потребує спеціальних навичок.
Плити мінеральної вати, які мають форму прямокутника або клина, укладаються дуже легко, після чого стикуються між собою.
При влаштуванні теплоізоляції плоскої покрівлі з рулонних або сипучих матеріалів слід знати деякі нюанси, які дозволять істотно прискорити і спростити роботу з ними.
- Структура матеріалу.
- Форма матеріалу і його зовнішній вигляд.
- Вихідна сировина, з якого він був зроблений.
- Щільність матеріалу (в середньому).
- Жорсткість.
- Теплопровідність.
- Опір горіння.