Стропіловка і монтаж мауерлата 100 крб

монтаж мауерлата

Мауерлатом називається один з елементів покрівельної системи будинку, що представляє собою колоду або брус, що укладається зверху по всьому периметру зовнішньої стіни. Основним матеріалом для його виготовлення є дерево, а точніше - пиломатеріали сосни або інших хвойних порід. Розміри бруса складають 150 х 150 мм, 150 х 100 або 80 х 180. Іноді використовується колода, з якого попередньо очищається кора, після чого проводиться обрізка одного боку для максимально щільного прилягання до поверхні стіни. Під час будівництва кровeльного каркаса на основі металу часом використовуються двутавр або швелер.

Навіщо він потрібен? Основною функцією мауерлата є рівномірний розподіл загальної зосередженого навантаження, яка передається точками опори крокв на повну поверхню верхньої частини стін.

Стропіловка - це складний будівельний процес, від якого залежить довголіття вашої даху і відповідно будинку. Кроквяні конструкції скатних дахів роблять на дерев'яних, кам'яних будинках, дахах дач, дерев'яних лазень і так далі. Роботи, які, в основному, виконуються при стропіловке: Готують крокви до установки, а також роблять розмітку, щоб не було помилок. При розмітки і підготовці враховують, такі параметри, як: розташування димоходу, витяжки, а також мансардні вікна. Виводять горизонталь коника. Що б коник не заважав, його потрібно, точно розташувати, тоді дах не буде підтікати, а естетичний вигляд, буде бездоганний. Також до цих видів робіт можна віднести: монтаж крокв, висновок вильоту, закріплення, на даху, коника і так далі.

Кровельная Металлочерепица

Кровля Крыши Металлочерепицей

Доставка металочерепиці