Шифер з азбестоцементу

Шифер з азбестоцементу є недорогим, простим при монтажі і одним з найбільш відомих у нас матеріалів для покрівлі. На російському ринку він як і раніше користується великим попитом, правда, в основному у тих забудовників, у яких досить обмежений бюджет. Однак зараз шифер - вже не безлике сіре покриття, якому в рідкісних випадках надавали зелений або червоний колір. Сучасні листи з азбестоцементу практично завжди мають на собі шар фарби, яка збільшує час експлуатації даного покриття і робить його більш декоративним. Фарбують азбестоцементні листи за допомогою силікатних фарб або фарб, в основі яких лежать фосфатні сполучні і різні пігменти.

Только для Вас взрослый чат с парнями 18 без регистрации с бесплатными фото и видео для приятного и интересного  времяпровождения онлайн в любое удобное для Вас время 24/7.

Сьогодні шифер радує різноманіттям кольорів: червоно-коричневий, шоколадний, цегляно-червоний, жовтий (охра), синій і т.д. Фарба, що покриває шиферні листи, утворює захисний шар, який не дає виробу руйнуватися, підвищує морозостійкість і не дає накопичувати в собі воду. Також шар фарби значно скорочує виділення азбесту в атмосферу і продовжує експлуатацію шиферного покриття на 30-50%.

Варто зауважити, що заборона на покриття з азбесту не торкалися ніколи російської продукції, оскільки її виробляють з безпечного матеріалу, що називається «хризотил-азбест». Заборонено інший вид - амфібол-азбест. Хризотил-азбест ж дозволений до використання ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров'я) і МОП (Міжнародна організація праці).

На російському ринку застосовують саме хризотил-азбест, що не впливає на здоров'я тих людей, які з ним працюють. На хризотилом заснована і нова продукція в російській будівельній індустрії, так званий «новий шифер». З нього роблять красиву і міцну покрівлю, якій не страшний ні сніг, ні дощ, ні перепади температур. Прослужить «новий шифер» майже півстоліття, і при цьому на нього вельми помірні ціни.

На яких покрівлях застосовується асбестоцементний шифер?

Хвилеподібні листи азбестоцементу рекомендують застосовувати на покрівлях, ухил яких становить 12 градусів і більше. Один квадратний метр даного покриття важить від 10 до 14 кілограм. Матеріал цей застосовують при влаштуванні покрівель на будівлях різного призначення, підходить він і малоповерхових будинках.

Шифер з азбестоцементу буває декількох модифікацій:

шифер хвилястий зі звичайним профілем (ВО). У листах такого шиферу правильна прямокутна форма. Крім звичайних листів випускають і деталі під ті місця покрівлі, де відбувається перетин схилів (разжелобки, ендови, ковзани і ребра) і для перетинів покрівлі та димових труб, слухових вікон та інших, видатних над поверхнею даху, частин;

шифер хвилястий з посиленим профілем (ВУ). Таке покриття призначене для покрівлі промислової будівлі. Від першого виду його відрізняє тільки велика довжина;

шифер хвилястий з уніфікованим профілем (УВ). УВ за останні роки набирає популярність, оскільки розмір його листів менше, ніж у ВУ, але більше ВО, тому при його використанні стиків стає в два рази менше.

Шифер из асбестоцемента

Черновецкая область

Фото на Даху Будинку