Розрахунок кількості металочерепиці на дах

Розрахунок металочерепиці на

Розрахунок металочерепиці на дах, кошторис на покрівлю


Скат - розташована під нахилом площину даху, на яку монтується покрівельний матеріал.

Коник - верхнє горизонтальне ребро даху на стику двох покрівельних скатів. З метою забезпечення додаткового захисту від опадів і підвищення естетичних властивостей покрівлі тут встановлюється коньковий елемент.

Торець - бічна частина схилу даху, що нависає над стіною під кутом. Особливо схильний до вітрових навантажень. Щоб захистити краю покрівельного матеріалу від вітру і підпокрівельний простір від вологи, на торцях встановлюються спеціальні вітрові планки.

Карниз - нижня частина схилу, горизонтально нависає над стіною будівлі і захищає її поверхню від дощової води. З метою додаткового захисту від опадів тут встановлюється карнизна планка.

Єндова (разжелобок) - внутрішній, запалі кут на стику двох покрівельних скатів. Особливо вразливим місцем покрівель скатних типу. Потребує додаткової гідроізоляції та встановлення спеціальних добірних елементів - розжолобків.

Примикання - місце, де покрівля з'єднується зі стіною або трубою. Потребує посиленої гідроізоляції та встановлення відповідних добірних елементів - примикань.

Онлайн калькулятор покрівлі з металочерепиці

Скориставшись нашим онлайн-калькулятором, ви зможете легко провести приблизний розрахунок металочерепиці на дах. Для цього на першому етапі вам необхідно вибрати тип покриття, а потім ввести дані про площі скатів, довжині торців, ковзанів, карниза, розжолобків і примикань. На малюнку, який служить наочним прикладом, ви зможете розглянути, які елементи потрібні для розрахунку. Коли ви закінчите з введенням даних, наш калькулятор металочерепиці вкаже, скільки матеріалу необхідно для покриття даху вашого будинку. Крім кількості комплектуючих, програма також визначить їх вартість, що дозволить вам спланувати бюджет покупки. За більш детальною консультацією з розрахунку і придбання металочерепиці для покрівлі ви можете звернутися до наших менеджерів.

Виробництво металочерепиці М28

Види покриттів металочерепиці: яке краще?

Покрівля Дахи Металочерепицею

Підбір кольору металочерепиці

Монтаж Покрівлі з металочерепиці