Ремонт і заміна покрівлі та даху

Ступінь надійності і довговічності даху визначаються станом покрівлі. Сьогодні виробники пропонують дуже широкий набір матеріалів, які використовуються для покриття дахів. Однак вічної даху не буває. Все зводиться до питання, коли доведеться робити ремонт і наскільки трудомістким він буде. Іноді досить залатати кілька тріщин або отворів. Часом необхідний капітальний ремонт і заміна покрівлі та покриття даху, а часом навіть заміна всієї споруди, яке несе дах.

Власники дачних будівель, зведених кілька десятиліть тому, стикаються з цією проблемою дуже часто. Традиційні матеріали того часу - руберойд і шифер - мають різні цінові та технічні характеристики. Шифер дорожче, але є більш довговічним матеріалом. У наш час поверхню шиферу покривають різними барвниками, що істотно віддаляє чергову дату ремонту, але не може повністю виключити його необхідність. Огляд даху, яка вимагає незначного, на перший погляд, ремонту часто показує необхідність повної заміни або посилення крокв і обрешітки. Додатковою проблемою при ремонті даху є можливі опади, які можуть дуже сильно зіпсувати внутрішню обробку і обстановку будови.

Ремонт і заміна покрівлі та даху дерев'яного будинку - докладний опис

Роботи по ремонту даху можна розділити на наступні види:

  1. Заміна тільки покрівлі.
  2. Заміна покрівлі та обрешітки.
  3. Повна заміна даху та несучої конструкції.

Для забезпечення захисту будинку від негоди роботи по заміні покрівлі можна здійснювати без повного розбору даху, по черзі замінюючи покрівельний матеріал смугами по його ширині. Невелику відкриту частину даху можна легко захистити від несподіваного, не передбаченого прогнозом погоди дощу плівкою.

Набагато складніше забезпечити захист будинку від опадів при ремонті даху із заміною обрешітки. Для заміни обрешітки необхідно розтин даху по всій ширині ската. Дану проблему можна вирішити за допомогою котушки плівки, закріпленої на верхній частині даху. З нижньої частини даху по довжині покрівельного матеріалу знімається покрівлю та лати, і відразу встановлюються нові. Якщо погодні умови дозволяють, процедура повторюється, і так до самого коника даху. У разі несприятливих погодних умов котушка з плівкою розмотується, і відкриту ділянку даху закривається. Розмотати частина плівки можна закріпити дошками або іншим матеріалом.

Наша компанія пропонує найприйнятніші ціни на ремонт, і заміна покрівлі і даху приватного будинку в Москві пройде для домовласників без очікуваних зусиль і клопоту.

Ремонт Сталевий Покрівлі

Матеріали для Покрівлі

Утеплення Покрівлі ППУ

Утеплення плоскої покрівлі в ПГС

Ремонт мягкой кровли.