Покрівля з профнастилу: переваги та особливості монтажу

ПрофнастилОснова будинку - фундамент, але його основний захист - це дах. Тому до вибору матеріалу для покрівлі слід підходити особливо ретельно, враховуючи кліматичні умови, принципи монтажу, ну і, звичайно ж, вартість покриття. Одним з найпопулярніших сьогодні варіантів є покрівля з профнастилу. Цей матеріал міцний, зносостійкий, красиво виглядає і, що важливо, знаходиться в доступному ціновому сегменті. Скатна покрівля з профнастилуРізновиди профлиста відрізняються один від одного типами покриття, товщиною сталі і висотою гофри.

Металопрофіль для покрівлі - сучасний аналог покрівельного заліза

Добре знайомі всім залізні дахи - це не що інше, як прототип сучасних металлопрофільних покрівель. Різниця в тому, що тепер оцинковані листи мають додатковий захист у вигляді антикорозійного покриття і проходять обробку прокаткою, - це надає профілем хвилеподібну або трапецієподібну форму.

Така модифікація залізного покриття для дахів значно поліпшила експлуатаційні та захисні якості покрівельного матеріалу нового покоління. Тепер оцинкований профнастил гарантовано прослужить не менше тридцяти років, а профіль з полімерним покриттям і того більше - мінімум сорок п'ять років.

Плюси покрівлі з профлиста

Переваги такого покриття дахів не вимагають особливих доказів, вони очевидні:

  • прийнятна ціна;
  • екологічність;
  • негорючість;
  • висока міцність;
  • легкість в монтажі;
  • простота перевезення;
  • довговічність.

Якщо для монтажу покрівельного покриття обраний профнастил, це вигідно ще й з тієї причини, що заощаджуються засоби на обрешітку: міцність профілю така, що її крок може бути майже вдвічі більше, ніж, наприклад, при укладанні ондулина.

Привабливість покрівлі з профлиста полягає ще і в тому, що листи випускаються різних розмірів. Це дає змогу покривати дах, навіть має велику площу, повністю від коника до краю цільними листами, без непотрібних стиків на схилах.

Нюанси монтажу покрівельного покриття з профілю

Для того щоб розрахувати, скільки листів профнастилу потрібно для покриття даху, потрібно заміряти її периметр, а також довжину схилів. Виходячи з розрахунку площі, вираховується кількість добірних елементів і кріплення.

Кращий варіант - коли листи відповідають по довжині скату, це дозволить поліпшити вологозахисні якості покрівлі. Крім того, значно зменшиться трудомісткість монтажу, так як не доведеться робити зайву роботу - стикувати короткі елементи покриття.

Довжина ската відповідає довжині профнастилу Укладання коротких профлистов

Паркани з профнастилу: переваги і способи установки

Что Лучше Профнастил или Металлочерепица

Покрівля багатоквартирного будинку обрушилася в Томську